0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sapiegų rūmai Antakalnyje

14,40 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sapiegų rūmai Antakalnyje


2021-05-31 14.4 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sapiegų rūmai Antakalnyje" aprašymas

Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų studijos, XIII tomas

Šioje knygoje, remiantis rašytinių šaltinių ir natūros tyrimų duomenimis, nagrinėjamas XVII a. pabaigoje Vilniaus Antakalnio priemiestyje pastatytas Sapiegų rūmų ir parko ansamblis, aptariama jo istorija, rūmų architektūros kaita ir perstatymai, apžvelgiama šio išskirtinio architektūros paminklo tyrimo ir restauravimo projektų rengimo raida.
Taip pat publikuojami rūmų XVIII–XIX a. inventoriai bei jų vertimai iš lenkų ir rusų kalbų, pateikiamas įdomus inventoriuose užfiksuotų duomenų ir iki mūsų dienų išlikusių ansamblio struktūros, architektūros bei puošybos elementų sugretinimas. Daugiausia dėmesio skiriama rūmų architektūros (planinės ir erdvinės struktūros, patalpų funkcijų) bei įrangos aptarimui, tačiau nagrinėjama ir visuomeninė bei idėjinė šių rūmų reikšmė, atskleidžiamas jų savitumas Lietuvos baroko kultūros kontekste.

  Vertėja į lenkų kalbą Beata Piasecka
Vertėjas į anglų kalbą Ramūnas KondratasParašykite atsiliepimą apie "Sapiegų rūmai Antakalnyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sapiegų rūmai Antakalnyje, kurią skaitytojams dovanoja Rūta Janonienė, Evaldas Purlys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Janonienė, Evaldas Purlys su knyga Sapiegų rūmai Antakalnyje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sapiegų rūmai Antakalnyje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Janonienė, Evaldas Purlys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sapiegų rūmai Antakalnyje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sapiegų rūmai Antakalnyje" perkama kartu