0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sapnų labirintai. Sapnininkas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-07-12


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.19 SoldOut

Knygos "Sapnų labirintai. Sapnininkas" aprašymas

„Sapnų labirintai. Sapnininkas“ – būtina knyga visiems, kurie domisi pasąmonės pasauliu, sapnais ir žmogaus psichologija.

Teigiama, kad sapnai yra unikali galimybė geriau pažinti save, o savęs pažinimas veda prie kokybiškesnio ir laimingesnio gyvenimo. Sapnai – užkoduotos pasąmonės žinutės, kurios gali atverti duris į įvairius problemų sprendimus, atsakyti į ramybės neduodančius klausimus ir net įspėti apie ateityje laukiančius įvykius. Tačiau daugelis iš mūsų nežino, ką reiškia vienas ar kitas sapnuose matytas simbolis.

Sakoma, kad atsitiktinumų nebūna, o mokėjimas skaityti siunčiamus ženklus paaiškina, kiekvieną smulkmeną. Susivokti šiame pasaulyje padės knyga „Sapnų labirintai. Sapnininkas“.

Leidinio puslapių skaičius viršija šešis šimtus, tad galite tikėtis tikrai išsamaus sapnininko, galinčio paaiškinti kone kiekvieną sapną ir jo reikšmę.

Sapnuose mes kartais jaučiamės besvoriai, galime skraidyti lyg paukščiai, kvėpuoti po vandeniu ar atsiduriame įvairiaspalviame pasaulyje. Kartais sapnuojame, kad esame įtempto siužeto filmo veikėjai ar gyvename kitų žmonių gyvenimus. Nuostabus jausmas, ar ne? Bet juk smagu būtų žinoti ir ką reiškia visi šie nepaprasti pasauliai bei potyriai. Būtent tam ir kuriami sapnininkai, arba kitaip – žinynai, kuriuose aprašomos įvairios sapnuojamų dalykų reikšmės.

Šio žanro leidiniai niekada nepraranda populiarumo ir yra atsparūs laikui, nes sapnų reikšmės nesikeičia, nebent yra papildomos. „Sapnų labirintai. Sapnininkas“ – knyga dailiu viršeliu, kurią kaip puošmeną galite laikyti ant miegamojo spintelės ir kiekvieną rytą pasitikrinti ar teisingai supratote pasąmonės siunčiamas žinutes.

Daug žmonių sako, kad netiki sapnais, tačiau ne vienas susapnavęs ryškų vaizdinį nori sužinoti jo reikšmę. Kartais tai suteikia nusiraminimo, nes slogus sapnas nebūtinai reiškia nelaimę, o kartais kaip tik įspėja ir padeda pakeisti likimą.

Domitės pasąmone ir sapnais? Tuomet šis didysis sapnininkas turėtų Jums patikti. Kviečiame įsigyti internetu greitai ir patogiai. Trumpi aprašymai padės pažinti save ir išmokys skaityti įvairius simbolius. Pirkti online rasite ir daugiau įvairių knygų. Tikime, kad norite sutaupyti ir apsipirkti pigiau, todėl paruošėme įvairių išpardavimų ir akcijų, kurių metu kainos tampa itin draugiškos. Ką skaityti? Pasidomėkite rekomendacijomis, apžvalgomis ir atsiliepimais. Taip pat atsižvelkite į santrauką, kurioje rasite knygos aprašymą bei ištraukų.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 672
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955871453

2021-07-12

Parašykite atsiliepimą apie "Sapnų labirintai. Sapnininkas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Sapnų labirintai. Sapnininkas", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Sapnų labirintai. Sapnininkas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sapnų labirintai. Sapnininkas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sapnų labirintai. Sapnininkas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sapnų labirintai. Sapnininkas" perkama kartu