⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sapnų sala

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sapnų sala" aprašymas

Pagrindinis suomių rašytojo Heikki Kännö romano „Sapnų sala“ veikėjas – biografijų autorius Isakas Severinas, susižavėjęs švedų tapytoju Verneriu H. Bergeriu. Publikavęs biografiją jis nusprendžia ją gerokai praplėsti ir čia pradedama rašytojo ir skaitytojo kelionė per vienos nepaprastos šeimos istoriją.

Verneris – paslaptingas menininkas, besimėgaujantis mitine reputacija ir klaidžiojantis okultizmo labirintuose, kuriuose tikisi rasti jaunystės šaltinį. Kalbama, kad jis bando atgaivinti Fausto mitą. Isakas Severinas įsitikinęs, kad norėdamas atskleisti Vernerio paslaptis, turi iki smulkmenų išsiaiškinti Bergerių šeimos istoriją. Taip pat privalo papasakoti ir apie paslaptingą vasarnamį Sapnų saloje, kurį gaubia bulvarinės spaudos kurstomi mitai.

Biografo tyrinėjimai veda per žmonių likimus ir juda nuo XX a. Pradžios Belgijos Kongo iki Robinzono Kruzo salos. Per Londoną, Austriją, Niujorką ir Paryžių krypsta į Sapnų salą netoli Stokholmo. Autoriaus Heikki Kännö kuriama šeimos istorija yra kupina mokslo, religijos, meno, svajonių ir apgaulingos meilės stebuklų. Visa tai kuria tapytojo Vernerio H. Bergerio portretą, lydimą Richardo Vagnerio operos garsų. Severino kelionė į paslaptingo menininko gyvenimą kartu yra kelionė į žmogaus proto gelmes

Romane „Sapnų sala“ liečiamos kolonizacijos, rasizmo, mitologijos, patriarchato ir meno pasaulio keistenybių temos. Per menininko šeimos istoriją atskleidžiama Vakarų kultūros istorijos, medicinos naujovių, kolonijų dvasinio paveldo ir Richardo Vagnerio, kaip visos epochos simbolio, reikšmė. Romano siužetas seka kompozitoriaus operų kilimo ir kritimo ritmu.

„Sapnų sala“ – nepaprasta istorija, kurioje pinasi mistika su realybe, faktai su fantazija.

Heikki Kännö (gim. 1968) – suomių rašytojas. Jis sukūrė du romanus ir abu jie pasakoja apie menininkų gyvenimą. Debiutinė knyga „Bitės kelias“ susilaukė daugybės palankių atsiliepimų, o antrasis romanas „Sapnų sala“ pelnė suomių poeto J. L. Runebergo premiją.

Iš suomių kalbos vertė Aida Krilavičienė.

Romanas „Sapnų sala“ – dovana intelektualiems skaitytojams. Jei sudomino trumpas aprašymas, rekomenduojame knygą įsigyti internetu, nes mūsų kainos draugiškos, o pristatymas greitas. Be abejo, knygyne rasite ir kitų žanrų knygų. Pirkti online, dažniausiai, gerokai pigiau, o aprašymai, leidinių santraukos ir virtualios ištraukos palengvina pasirinkimą. Puslapių skaičius padeda įvertinti apimtį, akcijos ir išpardavimai džiugina piniginę, o skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos padeda apsispręsti. Įsigyti knygas internetu – patogu! Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sapnų sala"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sapnų sala", Heikki Kännö. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Heikki Kännö su knyga "Sapnų sala" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sapnų sala" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Heikki Kännö. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sapnų sala" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sapnų sala" perkama kartu