0

Sapnuoju Lietuvą. Fotografijos (1960-2010)

Informacija

Sapnuoju Lietuvą. Fotografijos (1960-2010)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sapnuoju Lietuvą. Fotografijos (1960-2010)" aprašymas
„Naujajame R. Augūno albume nėra vaizdų iš tolimų kraštų ar snieguotų kalnų viršūnių fotografijų, kurios gerokai paįvairino geografine prasme gana siaurą Lietuvos fotografijos mokyklos panoramą. Nauja knyga R. Augūnas tarsi vėl atsigręžia į gimtąją šalį, grįžta namo, ir šis sugrįžimas nėra toks netikėtas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Net ir fotografuodamas kalnuose, R. Augūnas fiksuodavo ne vien įspūdingas sniego ir uolų masyvų kompozicijas, bet taip pat kalnų apsuptyje ar jų viršūnėse įamžindavo žmogų.
Žmogaus psichologinis portretas ir apie jo gyvenimą kalnuose pasakojantys siužetai R. Augūno fotografijose yra tokie pat svarbūs, o gal net ir svarbesni, už didingus gamtos vaizdus. Pasak fotografijos ir kino kritiko Skirmanto Valiulio, „R. Augūną ir Lietuvos kaime, ir Pamyre, prie Afganistano sienos, labiausiai domino žmogus“. Tad nenuostabu, kad lietuvių fotografas priskiriamas humanistinės fotografijos krypčiai – su ja R. Augūną sieja noras parodyti, jog „visų tautų žmones jaudina tos pačios problemos ir būtent tuo jie labai artimi vieni kitiems“. Tomas Pabedinskas

Parašykite atsiliepimą apie "Sapnuoju Lietuvą. Fotografijos (1960-2010)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sapnuoju Lietuvą. Fotografijos (1960-2010), kurią skaitytojams dovanoja Romualdas Augūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romualdas Augūnas su knyga Sapnuoju Lietuvą. Fotografijos (1960-2010) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sapnuoju Lietuvą. Fotografijos (1960-2010) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Augūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sapnuoju Lietuvą. Fotografijos (1960-2010) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sapnuoju Lietuvą. Fotografijos (1960-2010)" perkama kartu