0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šarlio Pero pasakos: Batuotas katinas, Raudonkepuraitė, Nykštukas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 3.69 SoldOut

Knygos "Šarlio Pero pasakos: Batuotas katinas, Raudonkepuraitė, Nykštukas" aprašymas

Šiame rinkinyje rasite tris Šarlio Pero pasakas: "Batuotas katinas", "Raudonkepuraitė", "Nykštukas".


Šios nuostabios pasakos nukels Jus į nepaprastą pasaulį, kupiną svajonių, abejonių, stebuklų. Šių kūrinių negali įveikti laikas, jie visada žavi ir mažus, ir suaugusius skaitytojus.


Jean-Noel Rochut’o iliustracijos pagyvina princesių, raganų, žmogėdrų ir herojų pasaulį, kuriam Jūs tikrai neliksite abejingi.


Iš prancūzų kalbos vertė Margarita ŠeškuvienėParašykite atsiliepimą apie "Šarlio Pero pasakos: Batuotas katinas, Raudonkepuraitė, Nykštukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šarlio Pero pasakos: Batuotas katinas, Raudonkepuraitė, Nykštukas", kurį parašė Šarlis Pero (Charles Perrault). Siūlome ne tik išsamų "Šarlio Pero pasakos: Batuotas katinas, Raudonkepuraitė, Nykštukas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Šarlis Pero (Charles Perrault). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šarlio Pero pasakos: Batuotas katinas, Raudonkepuraitė, Nykštukas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šarlio Pero pasakos: Batuotas katinas, Raudonkepuraitė, Nykštukas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šarlio Pero pasakos: Batuotas katinas, Raudonkepuraitė, Nykštukas" perkama kartu