0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šarlio Pero pasakos su garsais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.24 SoldOut

Knygos "Šarlio Pero pasakos su garsais" aprašymas

Šios dvi populiarių pasakų knygos (kita šios serijos knyga "Anderseno pasakos su garsais") ne tik puikiai iliustruotos, bet ir garsiškai apipavidalintos. Radęs į tekstą įterptą paveikslėlį, vaikas galės paspausti atitinkamą mygtuką ir išgirsti pasakų veikėjų ir įvairių reiškinių garsus. Tai sustiprins skaitomos pasakos įspūdį, lavins vaiko vaizduotę, atidumą, rankos judesius. Knygos didelio formato, standžiais kartoniniais puslapiais, tad yra tinkamos dovanoti ir daug kartų vartyti.


Šioje knygoje rasite pasakas: "Pelenė", "Batuotas katinas", "Miegančioji gražuolė".

Vertė Jūratė Žižytė


Knygų komplektas "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos"


Parašykite atsiliepimą apie "Šarlio Pero pasakos su garsais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Šarlio Pero pasakos su garsais", kurią skaitytojams dovanoja Šarlis Pero (Charles Perrault). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Šarlis Pero (Charles Perrault) su knyga "Šarlio Pero pasakos su garsais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šarlio Pero pasakos su garsais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šarlis Pero (Charles Perrault). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šarlio Pero pasakos su garsais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šarlio Pero pasakos su garsais" perkama kartu