0

Saros raktas

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 2.80 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Saros raktas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786090133170

2020-10-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Saros raktas" aprašymas

„Saros raktas“ – dvi istorijos, du laikotarpiai ir viena juos jungianti gija - Holokaustas. Nuo nacių žiaurumų Antrojo pasaulinio karo metais iki šiandienos atminties. Prancūzų rašytoja Tatiana de Rosnay jautriai pasakoja vienos žydų mergaitės likimą.

1942 m. liepa, Paryžius. Naciai pradeda susidorojimą su žydais, todėl vieną naktį į Saros ir jos šeimos namus įsiveržia policija. Pareigūnai areštuoja visus šeimos narius, tačiau Sara spėja savo brolį Mišelį paslėpti spintoje. Ji pažada, kad sugrįš, atrakins spintos duris ir jį išgelbės, tačiau Žiemos velodrome žydų šeimos išskiriamos ir išblaškomos. Vienų laukia Aušvicas, kiti - į stovyklą netoli Orleano. O Sarą kamuoja tik viena mintis: kaip grįžti namo ir išgelbėti broliuką.

2002 m. gegužė, Paryžius. Artėja įvykių Žiemos velodrome 60-osios metinės ir amerikiečių žurnalistė Džulja Džarmond gauna užduotį parašyti apie tai straipsnį. Rinkdama medžiagą, ji sužino, jog jos vyro giminė glaudžiai susijusi su Saros šeimos likimu. Ji nusprendžia išsiaiškinti visas šios mįslingos istorijos detales. Besigilindama į Saros praeitį, ji kartu privalo spręsti savo šeimos ir santuokos problemas.

Tatiana de Rosnay – puikiai vertinama prancūzų rašytoja, žurnalistė ir scenaristė. 2011 m. žurnalas Figaro paskelbė skaitomiausių prancūzų autorių dešimtuką, kuriame de Rosnay užėmė penktą vietą. „Saros raktas“ – populiariausia autorės knyga, šiuo metu parduota net penki milijonai jos kopijų. 2009 m. romano pagrindu sukurtas Serge Joncour režisuotas filmas. Romano autorė teigia, kad tai puiki ekranizacija – ji prisipažįsta, kad žiūrėdama ją negalėjo sulaikyti ašarų.

„Knygą „Saros raktas“ sukūriau prieš dešimtmetį. Visada buvau įsitikinusi, kad sienos gali kalbėti. Viena iš ankstesnių mano knygų jau kalbėjo apie Nelatono gatvę, kur vyko Žiemos velodromo įvykiai 1942 m. Tuomet suvokiau, jog iš tikro nežinau, kas vyko tragišką liepos 16 d., nes net aštuntajame dešimtmetyje mokykloje apie tai kalbėti buvo tabu. Tuomet pradėjau domėtis – mane pribloškė, kai sužinojau kas nutiko daugiau nei 4 tūkst. žydų vaikų, todėl nusprendžiau apie tai parašyti. Bet tuo pat metu buvau įsitikinusi, jog knyga neturi būti istorinis romanas, jam būtinas šiuolaikiškas žvilgsnis. Todėl ir susiejau Džulijos ir Saros istorijas.“
Tatiana de Rosnay

Iš anglų kalbos vertė Dalia Zaikauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Saros raktas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Saros raktas, kurią skaitytojams dovanoja Tatiana De Rosnay. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tatiana De Rosnay su knyga Saros raktas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Saros raktas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tatiana De Rosnay. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Saros raktas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Saros raktas" perkama kartu