-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-21 Angelė

G.Baikštytė, žinoma aktorė, stebina publicistiniais sugebėjimais. Knyga skaitosi lengvai, daug įdomios informacijos, bet Š.Barto kuriamo kino paslaptis ir lieka paslaptimi... Gal kitaip ir negali būti?


2022-10-31 8.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu" aprašymas

Gražina Baikštytė į trečiąją savo knygą „Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu“ surinko medžiagą, kuri padės pažinti garsaus režisieriaus asmenybę. Biografinė knyga turėtų sudominti visus kino mylėtojus.

Gražina Baikštytė paruošė išsamią Šarūno Barto gyvenimo studiją. Į kūrėjo kelią ji žvelgia etapais. Autorė pradėjo nuo režisieriaus vaikystės paliesdama klausimą, kada ir kaip jis save susiejo su kinu. Knyga parašyta tarsi pokalbis – klausimų ir atsakymų forma. Moteris daug bendravo ne tik su pačiu Šarūnu Bartu, bet ir su jo šeima, bendradarbiais, draugais.

Gražina Baikštytė teigia, kad ji daugiausiai rašė apie Šarūno Barto asmenybę, bet ne apie kūrybą. Pati autorė sako, jog nėra kritikė kompetentinga rašyti apie režisieriaus sukurtą meną. Visgi knygos pokalbiai nuo kino nenutolsta ir yra skirstomi etapais pagal temas, laikmečius bei filmus.

Autorė kalbino režisieriaus dukrą, operatorius, aktorius, įvairiais laikotarpiais bendradarbiavusius žmones. Rengiant knygą rašytojai teko ne kartą lankytis Prancūzijoje, kur režisierius dirba daugiausiai. Gražinai Baikštytei idėja parengti knygą apie Šarūną Bartą kilo seniai, o ją įgyvendinti pradėjo 2017-tais metais – po to kai režisierius perskaitė kitą jos rašytą biografiją apie Rimą Tuminą. Šarūnui Bartui autorės stilius patiko ir jis davė leidimą pradėti kurti knyga apie save.

Šarūnas Bartas gimė 1964-tais metais. Jis yra vienas geriausiai žinomų kino režisierių Lietuvoje. 1989-tais metais jis įkūrė pirmąją Lietuvoje nepriklausomą kino studiją „Kinema“. Vienas pirmųjų jo režisūrinių debiutų buvo dokumentinis filmas „Praėjusios dienos atminimui“, kuris iš karto sulaukė pasisekimo ir 1990-tais metais buvo apdovanotas Amsterdamo dokumentinių filmų festivalio prizu. 2001 metais Šarūnas Bartas gavo Lietuvos nacionalinę kultūros ir meno premiją. Režisieriaus vardas garsus ir už Lietuvos ribų. Daugelio jo filmų premjeros vyko prestižiniuose kino festivaliuose, kur sulaukė ne vieno apdovanojimo. Šarūnas Bartas ne tik režisuoja filmus, bet ir yra vaidinęs tiek savo, tiek kitų kūrėjų kine.

Gražina Baikštytė yra Lietuvoje gerai žinoma aktorė. Taip pat rašo straipsnius įvairiems žurnalams. „Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu“ – trečioji autorės knyga. Anksčiau ji yra parašiusi Rimo Tumino biografiją „Rimo Tumino sodas“ ir savo atsiminimus apie aktorystę „Gyvenimas kaip teatras“. Visoms jos knygoms būdingas pokalbių formatas.


  • Autorius: Gražina Baikštytė
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443152

Kiti taip pat domėjosi


2020-07-21

G.Baikštytė, žinoma aktorė, stebina publicistiniais sugebėjimais. Knyga skaitosi lengvai, daug įdomios informacijos, bet Š.Barto kuriamo kino paslaptis ir lieka paslaptimi... Gal kitaip ir negali būti?

Parašykite atsiliepimą apie "Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie kiną, teatrą

Gražina Baikštytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražina Baikštytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu" perkama kartu