0

Satja Sai Baba. Meilės įsikūnijimas

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 2.80 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Satja Sai Baba. Meilės įsikūnijimas

  • Leidėjas: Satja
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789955864158

2020-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Satja Sai Baba. Meilės įsikūnijimas " aprašymas

Anglų rašytojų Pegės Meison ir Rono Leingo knygoje „Meilės Įsikūnijimas“ aprašomi autorių dvasiniai ieškojimai ir atradimai nuvykus į Indiją ir susipažinus su XX a. avataru Satja Sai Baba, jo švietimo ir labdaros veikla, pateikiami šio visų galių avataro mokymo principai ir veiklios meilės pavyzdžiai, taip pat autorių išgyvenimai, patiems patyrus subtilų dvasinį mokymą ir stebuklus.

Iš anglų kalbos vertė Antanina Banelytė

Parašykite atsiliepimą apie "Satja Sai Baba. Meilės įsikūnijimas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išmintis

Peggy Mason, Ron Laing parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Satja Sai Baba. Meilės įsikūnijimas , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Satja Sai Baba. Meilės įsikūnijimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Satja Sai Baba. Meilės įsikūnijimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Satja Sai Baba. Meilės įsikūnijimas ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peggy Mason, Ron Laing tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Satja Sai Baba. Meilės įsikūnijimas " perkama kartu