0

Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.20 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas


2021-01-31 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas" aprašymas

Šiame raštų tome skelbiami Marijos Pečkauskaitės - Šatrijos Raganos iš vokiečių kalbos išversti vokiečių pedagogo ir filosofo Fridricho Vilhelmo Fersterio veikalai ("Seksualė etika ir seksualė pedagogika: naujas senų tiesų pamatavimas", "Auklėjimas ir auklėjimasis", "Kristus ir žmogaus gyvenimas") bei keli kitų autorių rašiniai išspausdinti "Naujosios Vaidilutės" žurnale.

Parašykite atsiliepimą apie "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas, kurią skaitytojams dovanoja Šatrijos Ragana. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Šatrijos Ragana su knyga Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šatrijos Ragana. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas" perkama kartu