⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas" aprašymas

Šiame raštų tome skelbiami Marijos Pečkauskaitės - Šatrijos Raganos iš vokiečių kalbos išversti vokiečių pedagogo ir filosofo Fridricho Vilhelmo Fersterio veikalai ("Seksualė etika ir seksualė pedagogika: naujas senų tiesų pamatavimas", "Auklėjimas ir auklėjimasis", "Kristus ir žmogaus gyvenimas") bei keli kitų autorių rašiniai išspausdinti "Naujosios Vaidilutės" žurnale.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas", Šatrijos Ragana. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Šatrijos Ragana su knyga "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šatrijos Ragana. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šatrijos Ragana. Raštai, V tomas" perkama kartu