Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šatrijos Ragana

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.47 SoldOut

Knygos „Šatrijos Ragana“ aprašymas

Jaudinantis romanas apie lietuvių literatūros klasikę Šatrijos Raganą (Mariją Pe čkauskaitę). Siužetą grįsdama žinomų ano meto kultūros žmonių gyvenimo faktais, Šatrijos Raganos kūrinių ir laiškų fragmentais, autorė drąsiai improvizuoja, jau triai, impresionistiniais potėpiais piešia unikalios ir paslaptingos moters pasa ulį, meilės ir kūrybos aistrą, vidinį susidvejinimą.Parašykite atsiliepimą apie „Šatrijos Ragana“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Šatrijos Ragana“, Nijolė Kliukaitė-Kepenienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nijolė Kliukaitė-Kepenienė su knyga „Šatrijos Ragana“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Šatrijos Ragana“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Kliukaitė-Kepenienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Šatrijos Ragana“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Šatrijos Ragana“ perkama kartu