0

Satyrikonas

  • Nuolaida knygai -89%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (89%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Satyrikonas

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955343509

2020-10-31 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Satyrikonas" aprašymas

Satyrikonas“ – labai savitas veikalas, vienas įdomiausių romėnų literatūros kūrinių (I a.).

Neišdildomą įspūdį palieka taiklus humoras, išskirtinės situacijos, netradiciniai herojų paveikslai. Petronijus, regis, šaiposi iš visko be išimties, kritikuodamas savo laikų visuomenę pamažu irstant verg­valdinei santvarkai: aukštuomenė sparčiai nyko, senųjų aristokratų vietą užimdavo nauji, neseniai praturtėję žmonės iš liaudies arba atleistiniai vergai. Romėnai išsigimė, smuko jų moralė, kultūrinis gyvenimas merdi, kūrybinės jėgos išsekusios...

Šis kūrinys dažnai vadinamas romanu, savotiška graikų romano parodija, nors labai ryškūs nuotykių elementai, prozos ir poezijos deriniai. Didžioji veikalo dalis – išlikę fragmentai, kurie skaitant susilieja į vientisą meninį audinį su ryškiai apibrėžtais veikėjų charakteriais ir jų nepaprastais nuotykiais, su nelabai dorais poelgiais ir puikaus pasakotojo plunksna nupiešta aplinka, nešykštint ir natūralistinių detalių.

Vertėjas Jonas Dumčius

Parašykite atsiliepimą apie "Satyrikonas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Satyrikonas, kurią skaitytojams dovanoja Petronijus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petronijus su knyga Satyrikonas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Satyrikonas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petronijus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Satyrikonas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Satyrikonas" perkama kartu