0

saulė ir jos gėlės

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

saulė ir jos gėlės

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094792175

2020-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "saulė ir jos gėlės " aprašymas

Tai jau antroji „New York Times“ bestselerių autorės poetės Rupi Kaur knyga. „saulė ir jos gėlės“ – eilėraščių rinkinys apie sielvartą, savęs apleidimą, pagarbą savo šaknims, meilę ir savęs stiprinimą.

tai gyvenimo receptas
pasakė mano motina
kurios glėby aš verkiau
pagalvok apie gėles kurias sodini
kasmet savo sode
jos tave išmokys
kad ir žmonės
turi nuvysti
žūti
įsišaknyti
pakilti
kad pražystų

„Rupi Kaur – savo kartos balsas.“
USA Today

„Rupi Kaur poezijai suteikia naują kvėpavimą... Ji apdovanota gebėjimu žodžiais išreikšti tai, ko mes patys dažnai net nesugebame sau įvardyti.“
Economist

Rupi Kaur (g. 1992) – Kanadoje augusi indų kilmės poetė, iliustratorė ir gyvų poezijos skaitymų autorė. „saulė ir jos gėlės“, kaip ir pirmoji poetės knyga, iškart atsidūrė „New York Times“ bestselerių sąraše. Kaur poezija daugybei suvaržymų ir viešo smerkimo kultūros slegiamų žmonių tapo emocine parama ir kelrode žvaigžde į vidinį išsilaisvinimą. Debiutinė Kaur poezijos knyga „pienas su medum“ lietuvių kalba pasirodė 2018 metais.

Vertė Kristina Tamulevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "saulė ir jos gėlės "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą saulė ir jos gėlės , kurią skaitytojams dovanoja Rupi Kaur. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rupi Kaur su knyga saulė ir jos gėlės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga saulė ir jos gėlės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rupi Kaur. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą saulė ir jos gėlės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "saulė ir jos gėlės " perkama kartu