0

Saulėgrąžos pasaka. Apie žiedų šypsenas ir žmonių gerumą

  • Nuolaida knygai -50%
Kaina internetu: 2,79 €
Kaina knygyne: 5,49 €*
Sutaupote: 2.70 € (50%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Saulėgrąžos pasaka. Apie žiedų šypsenas ir žmonių gerumą

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9789955540434

2020-10-31 2.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Saulėgrąžos pasaka. Apie žiedų šypsenas ir žmonių gerumą" aprašymas

Knygelėje "Saulėgrąžos pasaka", kurią gėlėmis pasakiškai iliustravo Vida Alesienė, rasite apsakymėlių apie žiedų šypsenas, vaikų ir suaugusiųjų gerumą bei sutiksite mergaitę Austėją, kuri savo darželyje tarp gėlių staiga pasijuto laimingiausia - jei ne visame pasaulyje, tai bent...Lietuvoje.

Kam šypsosi žiedai? Pirmiausia, aišku, Saulei!..„Todėl nenuostabu, kad dabar kiekviena Saulėgrąža, kur ji beaugtų, nuo ankstyvo ryto iki pat vakaro žarų, stengiasi žiūrėti į savo geradarę, seka ją žvilgsniu, suka geltoną galvelę į Saulės pusę. Ir šypsosi visiems - drugeliams, boružėms, bitėms - ir mums" - rašoma „Saulėgrąžos pasakoje".

Parašykite atsiliepimą apie "Saulėgrąžos pasaka. Apie žiedų šypsenas ir žmonių gerumą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Saulėgrąžos pasaka. Apie žiedų šypsenas ir žmonių gerumą, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Nekrošius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Nekrošius su knyga Saulėgrąžos pasaka. Apie žiedų šypsenas ir žmonių gerumą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Saulėgrąžos pasaka. Apie žiedų šypsenas ir žmonių gerumą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Nekrošius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Saulėgrąžos pasaka. Apie žiedų šypsenas ir žmonių gerumą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Saulėgrąžos pasaka. Apie žiedų šypsenas ir žmonių gerumą" perkama kartu