⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Saulėgrąžų dievas

Kaina: 21,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 21.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Saulėgrąžų dievas " aprašymas

Visos geros istorijos prasideda nuo to paties klausimo, į kurį ieškoma atsakymo ir šiame kūrinyje. O kas, jeigu? Knygos „Saulėgrąžų dievas" autorius Liudas Dapkus savęs to paklausė 2022 metų pavasarį, kai Rusijos agresija Ukrainoje plėtėsi kaip vėžio metastazės. Tai – pasakojimas apie pasipriešinimą ir kraujo kerštą. Apie netektis ir pergales. Neapykantą ir meilę.

Paklauskite savęs: o kas, jeigu šis didelis karas Europoje yra didesnės pasaulinės dvikovos dalis? Galbūt mes matome tik raibuliuojantį paviršių, bet gelmėje vykstantys dalykai – daug sudėtingesni, o jų viena ar kita atomazga pakeis visą žmoniją?

Įtempto veiksmo romano veikėjai – paprasti žmonės ir pasaulio galingieji. Tai – kova už išlikimą Saulėgrąžų dievo pasaulyje, kuriame tikslas pateisina visas priemones, o likimai yra persipynę keistomis gijomis. Tai – švelnumo ir smurto, mistikos ir siurrealizmo dažais nutapytas peizažas, kuriame klajoja Šiaurės šalių mitų būtybes primenantys personažai.

Lana – „Azovo" būrio kovotoja. Kaip ir jos Tėvynė, ji kovoja dėl pergalės ugnimi, plienu ir savo krauju. Nyala – ugningoji kovotoja iš Amerikos, veikianti pagal slaptą planą, kurio tikslas – sustabdyti planetą smaugiančią juodųjų mazgų Imperiją. Kalibanas, žmogus iš Šešėlio, kuris po savęs nepalieka gyvų liudytojų ir paklūsta tik vienam asmeniui Žemėje. Tam pačiam, kuris 2022 metų vasario 24-osios rytą sugriovė senąją pasaulio tvarką.

„Saulėgrąžų dievas" – knyga visiems, kurie užgniaužę kvapą stebi dramatiškus įvykius Ukrainoje, laukdami šviesos pergalės ir tamsos jėgų sutriuškinimo. Tiems, kurie supranta, kad gyvenimas yra tiek įdomus, kiek įdomūs jų užduodami klausimai. Kas buvo toliau? Kodėl blogis yra blogas? Kas nutinka gėriui po pergalės? Ir svarbiausia: o kas, jeigu?


  • Autorius: Liudas Dapkus
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099622958

Parašykite atsiliepimą apie "Saulėgrąžų dievas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Saulėgrąžų dievas ", Liudas Dapkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liudas Dapkus su knyga "Saulėgrąžų dievas " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Saulėgrąžų dievas " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liudas Dapkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Saulėgrąžų dievas " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Saulėgrąžų dievas " perkama kartu