⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Saulės palydos

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Saulės palydos" aprašymas

Savo kūrybinį kelią pradėjęs eilėraščiais ir jau išleidęs dvidešimt poezijos rinkinių, rašytojas Antanas Drilinga yra paskelbęs apie keturiasdešimt knygų - ir solidžių romanų, ir aktualios publicistikos kūrinių, ir atsiminimų. Poetas yra sukūręs muzikinių veikalų libretų, taip pat vertęs libretus operoms bei operetėms. Naujausioji jo poezijos rinktinė „Švelnumas* išleista 2019 metais.

Pastaruoju metu rašytojas vėl pajuto trauką poetiniam žodžiui. Laisvalaikį leisdmas savo gimtajame Anykščių krašte, poetas ne tik grožėjosi gamta, bet ir posmais pabandė apibendrinti nueitą gyvenimo kelią, apmąstyti žmogaus būties ir buities realijas, pasekti asmenybės jausmų pasaulio virpesius, užfiksuoti meilės skambesio aidus. Rašytojui svarbu, kad gyvenimo erdvėje „amžinai kalbėtųsi mūsų sielos“.

„Saulės palydos“ - naujausių Antano Dalingos eilėraščių rinkinys.


  • Autorius: Antanas Drilinga
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 13x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219524

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Saulės palydos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Saulės palydos", Antanas Drilinga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Drilinga su knyga "Saulės palydos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Saulės palydos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Drilinga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Saulės palydos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Saulės palydos" perkama kartu