TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Saulės sesuo. Elektros istorija

4.6
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 23,36 €
Kaina su kodu: 16,35 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-16 Aldona

Nuostabi knyga. Tikras malonumas tokią skaityti.


2023-12-31 23.357 InStock
Į krepšelį

Knygos "Saulės sesuo. Elektros istorija" aprašymas

„Saulės sesuo“ – šeštoji ir priešpaskutinė rašytojos Lucinda Riley populiarios serijos „Septynios seserys“ dalis. Seserų istorija yra įkvėpta deivės Artemidės palydovių Plejadžių ir jų vardu pavadinto žvaigždyno.

Paslaptingas milijonierius įsivaikina šešias mergaites, kurias į savo šeimą surenka iš skirtingų pasaulio kampelių. Po tėvo mirties įdukros susirenka į jo laidotuves. Deja, paaiškėja, kad milijonierius paliko nurodymus jį palaidoti iki seserims atvykstant ir kiekvienai jų palieka laišką su paslaptingomis koordinatėmis bei užuominomis apie tikrąją merginų kilmę. Kiekviena „Septynių seserų“ serijos knyga skirta vis kitai dukrai ir jos istorijai. „Saulės sesuo“ pasakoja apie šeštąją seserį – Elektrą.

Išoriniam pasauliui atrodo, kad Elektra turi viską, ko įmanoma norėti. Ji yra top modelis, turtinga, graži ir garsi. Tačiau po išoriniu lukštu slepiasi trapi asmenybė ir Elektros psichinę būklę stipriai pablogina jos tėvo mirtis – ją mergina priima kaip asmeninę išdavystę. Nusiraminimo Elektra ieško alkoholyje ir narkotikuose, taip visus aplinkinius versdama nerimauti dėl jos sveikatos. Netikėtai Elektra gauna laišką nuo nepažįstamosios, kuri tikina, kad yra tikroji jos senelė. Ar praeities ir kilmės paieškos gali įveikti Elektros problemas?

Elektros močiutė papasakoją apie jauną Sesilę, kuri 1939-tais metais iš Niujorko nukeliavo Keniją gydyti savo sudaužytos širdies. Tada prasidėjęs Antrasis pasaulinis karas atskiria Sesilę nuo pasaulio, o netikėtai sutikta moteris pakeičia likimą visam gyvenimui.

„Saulės sesuo“ iš šurmuliuojančio Manheteno nukelia į saulėtos Kenijos lygumas. Itin skirtingos, bet stiprios ir įdomios seserys šį knygų ciklą pavertė be galo populiariu. Knygos verčiamos visame pasaulyje, o bendri tiražai siekia kelias dešimtis milijonų.

Lucinda Riley (g. 1971) – žymi rašytoja, aktorė. Ji gimė ir augo Airijoje, o prieš pradėdama lankyti mokyklą su šeima persikėlė į Angliją. Rašytojos tėvas buvo ne mažiau paslaptingas nei milijonierius iš „Septynių seserų“. Jis daug keliavo, o šeima iš tiesų tiksliai nežinojo, ką dirba, tačiau visada laukdavo grįžtančio su dovanomis iš egzotiškų šalių. 16 metų Lucinda pirmą kartą gavo vaidmenį BBC seriale. Savo aktorės karjerą ji tęsė dar keletą metų, vėliau ją nutraukė dėl ligos ir pradėjo rašyti. Lucinda Riley sukūrė ne vieną romaną, tačiau pasaulyje ją labiausiai išgarsino „Septynių seserų“ serija.

Iš anglų kalbos vertė Kristina MiliūnienėKiti taip pat domėjosi


2022-03-02

Labai jaučiasi, parašyta jausmingos moters, svajoklės, todėl istorija saldi ir neįtikinama. Ankstesnių rašliavų neskaičiau, bet ir nebeskaitysiu. Tiesiog buvo laiko ir nebuvo ką skaityti. Porai vakarų užmušti suėjo

2020-10-16

Nuostabi knyga. Tikras malonumas tokią skaityti.

2020-08-07

tai geriausia kas galejo nutikti sia vasara;)

2020-08-06

Kokia nereali!! Jau laukiu paskutiniosios dalies. nuo šios tiesiog negalėjau atsitraukti!

2020-08-05

Kaip ilgai laukiau šios knygos!!!! Man tai ji geriausia iš visų ciklo dalių!

Parašykite atsiliepimą apie "Saulės sesuo. Elektros istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Saulės sesuo. Elektros istorija", Lucinda Riley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lucinda Riley su knyga "Saulės sesuo. Elektros istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Saulės sesuo. Elektros istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lucinda Riley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Saulės sesuo. Elektros istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Saulės sesuo. Elektros istorija" perkama kartu