-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šaunios idėjos lietingai dienai

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 2,50 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šaunios idėjos lietingai dienai" aprašymas

Puiki knyga visai šeimai, ypač kada mažieji klausia, ką veikti?

Iš tiesų, ką veikti, kai visą dieną lyja, pučia stiprus vėjas, kieme šlapia ir purvina ir tenka būti namuose? Galima nukabinti nosį ir liūdėti. Bet galima leisti laiką linksmai ir išradingai, nuveikti daug įdomaus ir net nepastebėti, kad saulė ir vėl pasirodė iš už debesų! Šioje knygelėje rasite daugybę žaidimų, eksperimentų, bandymų ir triukų aprašymų, „pasidaryk pats” idėjų, trumpų smagių istorijų, anekdotų, suktų klausimų ir įdomių faktų apie mus supantį pasaulį. Tad nenusimink, jei už lango lietus – čiupk knygą “Šaunios idėjos dienai” ir nerk į nuotykius!š tiesų, ką veikti, kai visą dieną lyja, pučia stiprus vėjas.


  • Autorius: Oliver Bieber
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 16x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404573

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šaunios idėjos lietingai dienai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šaunios idėjos lietingai dienai", kurį pristato Oliver Bieber. Siūlome ne tik išsamų "Šaunios idėjos lietingai dienai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Oliver Bieber. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šaunios idėjos lietingai dienai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šaunios idėjos lietingai dienai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šaunios idėjos lietingai dienai" perkama kartu