Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sausas Mėnulio veidas. Šiuolaikiniai Sakartvelo moterų apsakymai

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sausas Mėnulio veidas. Šiuolaikiniai Sakartvelo moterų apsakymai" aprašymas

Šiuolaikinių Sakartvelo moterų apsakymų antologiją „Sausas mėnulio veidas. Šiuolaikiniai Sakartvelo moterų apsakymai“ sudarė Solveiga Daugirdaitė, parengė trys pažodinių vertimų autorės ir būrys lietuvių prozininkių.

Dvidešimt antologijos autorių atspindi šiuolaikinės prozos temų ir žanrų įvairovę: nuo poetinės ir psichologinės prozos iki maginės fantastikos. Rašytojos pasakoja apie šalį, kurios atvirukinius simbolius lengvai atpažįstame – su vynuogynais ir Kaukazo kalnais. Bet jos pasakoja istorijas ir išgyvenimus, kurie atsiveria tik atidžiai įsižiūrėjus, o galiausiai tampa atpažįstami ir suprantami mums visiems.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sausas Mėnulio veidas. Šiuolaikiniai Sakartvelo moterų apsakymai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sausas Mėnulio veidas. Šiuolaikiniai Sakartvelo moterų apsakymai", Solveiga Daugirdaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Solveiga Daugirdaitė su knyga "Sausas Mėnulio veidas. Šiuolaikiniai Sakartvelo moterų apsakymai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sausas Mėnulio veidas. Šiuolaikiniai Sakartvelo moterų apsakymai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Solveiga Daugirdaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sausas Mėnulio veidas. Šiuolaikiniai Sakartvelo moterų apsakymai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sausas Mėnulio veidas. Šiuolaikiniai Sakartvelo moterų apsakymai" perkama kartu