⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sausio 13-oji. Tarp atminties ir istorijos

Sudarė: Aurimas Švedas
5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-19


2022-12-31 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sausio 13-oji. Tarp atminties ir istorijos" aprašymas

Ši knyga „Sausio 13-oji: tarp atminties ir istorijos“ yra bandymas ieškoti atsakymo į klausimą „kas šiandien mums yra Sausio 13-oji?“ Toks klausimas neturėtų stebinti. Istorinio įvykio prasmė ir reikšmė nuolat kinta, ji neatsiskleidžia istorikų bei visuomenės akims kaip baigtinė, negrįžtama realybė 1991 m. sausio 13 diena neabejotinai priklauso prie svarbiausių Naujausiosios Lietuvos istorijos datų, lėmusių Lietuvos visuomenės ir valstybės likimą. 1991 m. sausio mėnesį buvo pasiekta didžiausia XX a. Lietuvos visuomenės pergalė ginant laisvės idėją, žmogaus orumą ir kitas Europos vertybes. Dėl šios pergalės pavyko įtvirtinti teisę kurti laisvą demokratišką gyvenimą ne tik Vilniuje, bet ir Rygoje, Taline, taip pat ir kitose byrančios Sovietų Sąjungos vietose. Jeigu beginkliai Laisvės gynėjai būtų pralaimėję Lietuvoje, Europos žemyną galėjo padalinti nauja geležinė uždanga.

Apie šiuos ir kitus svarbius dalykus mums byloja knygoje „Sausio 13-oji: tarp atminties ir istorijos“ sutelkti mokslininkų, politikų, žurnalistų, 1991-ųjų sausio įvykių dalyvių ir liudininkų tekstai, padedantys iš naujo apmąstyti netolimą praeitį bei mūsų santykį su ja.Kiti taip pat domėjosi


2021-07-19

Parašykite atsiliepimą apie "Sausio 13-oji. Tarp atminties ir istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

Aurimas Švedas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sausio 13-oji. Tarp atminties ir istorijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sausio 13-oji. Tarp atminties ir istorijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sausio 13-oji. Tarp atminties ir istorijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sausio 13-oji. Tarp atminties ir istorijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurimas Švedas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sausio 13-oji. Tarp atminties ir istorijos" perkama kartu