Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sausra

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-14 Jovita


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 11.99 SoldOut

Knygos "Sausra" aprašymas

Mažas miestelis slepia dideles paslaptis. Debiutinis Jane Harper detektyvinis romanas „Sausra“ – tikras šiuolaikinio detektyvo žanro triumfas.

Knygos veiksmas vyksta Australijoje, sausros iškankintame Kievaros miestelyje. Pareigūnas Aaronas Falkas į gimtąjį miestelį atvyksta dalyvauti geriausio savo draugo Luko laidotuvėse. Prieš dvidešimt metų pats Falkas buvo apkaltintas žmogžudyste ir būtent Lukas užtikrino jam alibi. Aaronas ir jo tėvas tuomet išvyko iš miestelio ir tik Luko liudijimo dėka išvengė kalėjimo.
Tačiau dabar jau daugiau žmonių žino, kad Luko liudijimas nebuvo tiesa, o Lukas – negyvas.

Falkas drauge su vietiniu detektyvu ima aiškintis, kas iš tiesų nutiko Lukui ir kuo daugiau klausimų jis kelia, tuo daugiau iškyla keistų detalių. Ar tai – desperatiškas sausros iškankinto ir vilties netekusio ūkininko poelgis, o gal priežastys slypi giliau? Aaronui kapstantis po nusikaltimo detales ima aiškėti ilgai slėptos viso miestelio paslaptys.

Šiame romane nusikaltimas, įvykdytas didžiausios amžiaus sausros metu, iškelia klausimą, kas iš tiesų žiauresnis – viską kaustanti ir lėtai marinanti stichija ar įniršio apakintas žmogus?

„Nepamirštama, vienu ypu perskaitoma knyga, kurios siužetą valdo J. Harper sugalvotos ir atskleidžiamos mįslės. Jums patiks jos triukai... Paslaptis kiekviename puslapyje“.
The New York Times

„Vienas labiausiai pribloškiančių debiutų, kuriuos esu skaitęs. Kiekvienas žodis yra arti tobulybės.“
Amerikiečių rašytojas David Baldacci

„Emociškai galingas pasakojimas ir kvapą gniaužiantis detalumas. Jeigu planuojate šiemet perskaityti tik vieną detektyvą – būtinai skaitykite šį!“
Daily Mail

„Debiutas, nepaliekantis abejingų… Įtraukiantis pasakojimas, pilnas garsų ir įniršio, kartu ir nuostabus, ir bauginantis.“
Publishers Weekly

Rašytoja Jane Harper (g. 1980 m.) gimė Anglijoje, Mančesteryje, bet sulaukusi aštuonerių su šeima persikraustė į Australiją. Dirbo žurnalistinį darbą, vėliau dalyvavo kūrybinio rašymo kursuose, kur ir gimė debiutinis, milžiniškos sėkmės visame pasaulyje sulaukęs detektyvas „Sausra“. Knyga apdovanota „Davitt Awards“ geriausio detektyvo premija, išrinkta geriausia „Ned Kelly Awards“ ir „Australian Book Industry Awards“ metų knyga, o svetainės „Goodreads“ skaitytojai ją nominavo kriminalinio romano kategorijos premijai. Teises pagal ją kurti filmą nusipirko Reese Witherspoon kompanija.
J. Harper jau išleido ir antrąją knygą apie detektyvą Aaroną Falką „Force of Nature“, kuri kol kas dar neišversta į lietuvių kalbą.

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė


  • Autorius: Jane Harper
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094790942

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-14

2020-08-17

nuostabi, siužetas gana paprastas, bet stilius... knyga tiesiog tirpsta puslapis po puslapio, neužkliūva nei už vieno netikslumo ar neteisingos sakinio konstrukcijos.. gal už tai galima padėkoti ir vertėjams

Parašykite atsiliepimą apie "Sausra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sausra", Jane Harper. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jane Harper su knyga "Sausra" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sausra" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jane Harper. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sausra" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sausra" perkama kartu