0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sava Jeruzalė

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sava Jeruzalė


2021-04-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sava Jeruzalė" aprašymas

Knyga "Sava Jeruzalė" padės pajusti neįtikėtiną senovės ir šiuolaikinio gyvenimo dermę šventajame mieste.

Kelių tūkstantmečių istoriją menantis šventasis miestas užburia savo unikaliu paveldu. Čia persipynusios trys religijos sukuria ypatingą dvasią, šventumo atmosferą, kuri kiekvieną priverčia stabtelėti ir susimąstyti. Jeruzalė visuomet išliks šventuoju pasaulio tikinčiųjų miestu, kuriame žmonės atranda nusiraminimą, įkvėpimą ir tikėjimą. Vis dėlto tai tik viena Jeruzalės pusė – spalvingą šio miesto praeitį papildo šiuolaikiška, kūrybinga ir gyva dabartis.

Senamiesčio gatvelėse jus pasitiks ne tik amžių nugludintų akmenų grindinys, bet ir gyvybe pulsuojantis gyvenimas – gatvės artistai, mažos ir jaukios parduotuvėlės, ne tik žydiškos, bet ir kitų tautų virtuvės patiekalus siūlančios kavinės, netikėčiausios meninės instaliacijos. Praleisti poilsio valandėlę jus vilios žydintys parkai, botanikos ir gamtos sodai, muziejai atvirose erdvėse. Lankytojams durys plačiai atvertos tiek šiuolaikinio meno ir mokslo centruose, tiek karaliaus Dovydo ar Jėzaus Kristaus laikus menančiuose statiniuose, šventyklose.

Neįtikėtina senovės ir dabarties, žemiškų ir dvasinių dalykų dermė Jeruzalėje žavi ir įkvepia. Kaip ir šioje šalyje gyvenantys žmonės – skirtingų tautybių, religijų, požiūrių, bet visi kartu kuriantys tikrąją Jeruzalės dvasią. Knygos autorė Olga Lempertaitė jau prieš kurį laiką išvyko gyventi į Izraelį. Ji tikina labai pasiilgusi gimtojo Vilniaus, bet jau spėjo visa širdimi pamilti Jeruzalę – nepaprastai daugialypį ir ypatingą miestą.

Skaitydami gidą "Sava Jeruzalė" sužinosite:
• kokiomis transporto priemonėmis keliauti po Jeruzalę patogiausia;
• kur apsistoti ieškantiems komforto ir nenorintiems išlaidauti;
• kaip elgtis Jeruzalėje šabo metu; ką verta šiame mieste pamatyti, išbandyti, paragauti;
• kaip susiplanuoti vienos dienos išvyką iš Jeruzalės;
• kas šiame mieste sudomins vaikus;
• kaip perprasti vietinių bendravimo būdą.


  • Autorius: Olga Lempertaitė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090401880

Parašykite atsiliepimą apie "Sava Jeruzalė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Olga Lempertaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sava Jeruzalė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sava Jeruzalė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sava Jeruzalė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sava Jeruzalė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Olga Lempertaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sava Jeruzalė" perkama kartu