⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sava Roma

Šiuo metu neparduodama

2023-05-31 12.99 SoldOut

Knygos "Sava Roma" aprašymas

Ne veltui sakoma "Visi keliai veda į Romą." Tai miestų miestas. Nesvarbu, ar buvote jame daugybę kartų, ar tik ketinate apsilankyti – ši knyga taps unikaliu Jūsų gidu Amžinajame mieste, kurį nuo šiol kaip tikras italas galėsite vadinti savu.
Žurnalistai ir Italijos mados, gyvenimo būdo bei gastronomijos ekspertai, ne vienos knygos, įskaitant bestselerį "Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai", autoriai Paulius ir Jurga Jurkevičiai šįkart pasitelkė trečią autorių – Romoje gidu dirbantį Simoną Jurkevičių. Trijulė lietuvių, kurie pelnytai Italiją ir Romą gali vadinti sava, praskleidė Romos paslapčių uždangą.

Šioje knygoje "Sava Roma"sužinokite:
- ką verta pamatyti Romoje, nesvarbu, ar turite dieną, ar ištisą savaitę;
- kur ekonomiškai (ar prašmatniai!) pietauti, vakarieniauti ir išgerti tikro espreso puodelį (darykite tai kaip tikri italai, o ne turistai!);
- kur ragauti geriausio Romos deserto (ir tai ne vien ledai, nors jie, žinoma, dieviški!);
- kada geriausiai aplankyti miestą-valstybę ir krikščionybės širdį – Vatikaną;
- kur buvo vežami nukauti gladiatoriai;
- ką nuveikti vidurnaktį (ar per lietų), jeigu nori patirti gyvenimo nuotykį Romoje;
- ir daugybę kitų nuostabiausio Europos miesto paslapčių...Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sava Roma"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sava Roma", Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius, Simonas Jurkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius, Simonas Jurkevičius su knyga "Sava Roma" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sava Roma" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius, Simonas Jurkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sava Roma" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sava Roma" perkama kartu