0

Savanoriai

4.5
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-10-29 Vycka

Geriausias kada nors sukurtas lietuviškas istorinis romanas-jam nieko negalima prikišti,rekomenduoju visiems,dar neabejingiems garbingai mūsų istorijai.

Informacija

Savanoriai

  • Leidėjas: NoriuBooks
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 14x21,kietas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 504
  • ISBN ar kodas: 9789955715139

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Savanoriai" aprašymas

Istorinis romanas skirtas įvairaus amžiaus skaitytojui.
Istorinis romanas iš Lietuvos Nepriklausomybės kovų, kai menkai ginkluoti, neturėdami ką apsiauti, kaimo vaikinai atrėmė skaitlingesnį stipresnį priešą ir apgynė Lietuvos laisvę. Pavergėjai turėjo nešdintis iš mūsų žemės. Nelengvas gyvenimas laukė savanorių ir grįžus po kovų, kai reikėjo kurtis ant gautos žemės, plikose vietose. Romano veikėjai jauni žmonės, kuriems likimas klostėsi labai skirtingai, bet jie veržėsi į naują gyvenimą ir jį kūrė. Romane pavaizduotas ir Lietuvos bajorijos nykimas, sunkiai surandant vietą pasikeitusiame kaime. Romanas baigiasi, kai Sovietų Sąjungos Raudonosios armijos banga siūbteli į Lietuvą, sugriaudama žmonių gyvenimus ir Lietuvos valstybingumą.

2012-07-13

tikrai neblogas romanas

2010-10-29

Geriausias kada nors sukurtas lietuviškas istorinis romanas-jam nieko negalima prikišti,rekomenduoju visiems,dar neabejingiems garbingai mūsų istorijai.

Parašykite atsiliepimą apie "Savanoriai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Savanoriai, kurią skaitytojams dovanoja Pranas Sasnauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pranas Sasnauskas su knyga Savanoriai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Savanoriai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pranas Sasnauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Savanoriai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Savanoriai" perkama kartu