0

Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 476
  • ISBN ar kodas: 9786094690464

2020-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis" aprašymas

Savęs ir visatos pažinimo link“ – ezoterinė knyga, sudaryta Violetos Petraitienės. Ji pati save vadina tekstų bendraautore, nes tiesiog užrašė dvasių, mokančių Žemėje likusius gyventojus, žodžius. Knyga – pirmoji ciklo dalis, kuri įkvepia atrasti gyvenimo tikslą ir pakeisti savo būtį šiame materialiame pasaulyje.

Violeta Petraitienė – asmenybė, gavusi unikalią dovaną – priimti Pakylėtųjų Valdovų siunčiamas žinias. Paprastai dvasios ir šventieji savo dieviškąsias žinias, išmintį ir mokymus skleidžia per žemėje gyvenantį asmenį, kuris vadinamas kanalu. Būtent tokiu kanalu garbė teko tapti Violetai Petraitienei.

Knygoje surašyti laiškai, kuriuos autorei padiktavo aukščiausio sąmoningumo vadovai, tokie kaip Dievo sūnus Jėzus, Didysis Guru, Veneros hierarchas Sanat Kumara, kelionių vedlė Alchėja, Bernardinas ir kiti. Tekstai kupini išminties ir motyvuojantys atrasti savo laimę, išgryninti svarbiausias vertybes ir sukurti darnų gyvenimą. Laiškai, kuriuos Violetai padiktavo Mokytojai, skirti kiekvienam žmogui.

Skaitydami ezoterinėje knygoje užrašytus laiškus, žmonės geriau supras kaip atsirado mūsų pasaulis ir žmogus, kokią dvasinę evoliuciją patyrėme ir kur link einame. Skaitytojai atras atsakymus į tokius amžinus klausimus kaip, kas yra siela ir kam ji reikalinga, knygoje rastos mintys padės ją sužadinti ir prisiminti savo tikslą.

„Savęs ir visatos pažinimo link“ – tekstai, kuriuose kalbama apie Dieviškąją energiją, visapusišką Meilę, būtį Žemėje ir pomirtinį gyvenimą. Knyga skirta tiek ieškantiems ramybės, tiek norintiems patvirtinimo, kad šiuo metu yra teisingame dvasiniame kelyje.

Violeta Petraitienė jau daugybę metų transliuoja dvasiškųjų išminčių perduodamas žinias. Moteris pati laikosi pamokymų, pakeitė savo gyvenimo būdą ir teigia, kad jos gyvenimas dabar yra pilnas ramybės bei džiaugsmo. Autorė rašo knygas (išleistos jau keturios „Savęs ir visatos pažinimo link“ dalys), nuolat veda ezoterines pamokas, seminarus ir maldos vakarus.

Jei trumpas aprašymas sudomino, tai kviečiame knygą įsigyti internetu. Ieškote kitų žanrų leidinių? Turime tūkstančius! Siūlome daug knygų, pasižyminčių ir nenuspėjamais siužetais, ir daugiasluoksniais veikėjais, ir dvasiniais tekstais, ir naudingais patarimais. Pirkti online nesunku, nes kiekvienas leidinys turi savo aprašymą, kuriame rasite santraukas, ištraukas, nurodytą puslapių skaičių, taip pat kitų skaitytojų paliktus atsiliepimus ar apžvalgas. Patikrinę mūsų geriausių kainų pasiūlymus, išpardavimus bei karštas akcijas, knygų įsigysite pigiau.

Parašykite atsiliepimą apie "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Violeta Petraitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Petraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis" perkama kartu