0

Pirkėjų atsiliepimai

Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis

5.0
(11 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-04-14 MILDA

Geriausia knygų serija, kurią esu skaičiusi, įtraukia kiekvienas puslapis. Puiki gimtadienio dovana brangiam žmogui.


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 11.99 SoldOut

Knygos "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis" aprašymas

Savęs ir visatos pažinimo link“ – ezoterinė knyga, sudaryta Violetos Petraitienės. Ji pati save vadina tekstų bendraautore, nes tiesiog užrašė dvasių, mokančių Žemėje likusius gyventojus, žodžius. Knyga – pirmoji ciklo dalis, kuri įkvepia atrasti gyvenimo tikslą ir pakeisti savo būtį šiame materialiame pasaulyje.

Violeta Petraitienė – asmenybė, gavusi unikalią dovaną – priimti Pakylėtųjų Valdovų siunčiamas žinias. Paprastai dvasios ir šventieji savo dieviškąsias žinias, išmintį ir mokymus skleidžia per žemėje gyvenantį asmenį, kuris vadinamas kanalu. Būtent tokiu kanalu garbė teko tapti Violetai Petraitienei.

Knygoje surašyti laiškai, kuriuos autorei padiktavo aukščiausio sąmoningumo vadovai, tokie kaip Dievo sūnus Jėzus, Didysis Guru, Veneros hierarchas Sanat Kumara, kelionių vedlė Alchėja, Bernardinas ir kiti. Tekstai kupini išminties ir motyvuojantys atrasti savo laimę, išgryninti svarbiausias vertybes ir sukurti darnų gyvenimą. Laiškai, kuriuos Violetai padiktavo Mokytojai, skirti kiekvienam žmogui.

Skaitydami ezoterinėje knygoje užrašytus laiškus, žmonės geriau supras kaip atsirado mūsų pasaulis ir žmogus, kokią dvasinę evoliuciją patyrėme ir kur link einame. Skaitytojai atras atsakymus į tokius amžinus klausimus kaip, kas yra siela ir kam ji reikalinga, knygoje rastos mintys padės ją sužadinti ir prisiminti savo tikslą.

„Savęs ir visatos pažinimo link“ – tekstai, kuriuose kalbama apie Dieviškąją energiją, visapusišką Meilę, būtį Žemėje ir pomirtinį gyvenimą. Knyga skirta tiek ieškantiems ramybės, tiek norintiems patvirtinimo, kad šiuo metu yra teisingame dvasiniame kelyje.

Violeta Petraitienė jau daugybę metų transliuoja dvasiškųjų išminčių perduodamas žinias. Moteris pati laikosi pamokymų, pakeitė savo gyvenimo būdą ir teigia, kad jos gyvenimas dabar yra pilnas ramybės bei džiaugsmo. Autorė rašo knygas (išleistos jau keturios „Savęs ir visatos pažinimo link“ dalys), nuolat veda ezoterines pamokas, seminarus ir maldos vakarus.

Jei trumpas aprašymas sudomino, tai kviečiame knygą įsigyti internetu. Ieškote kitų žanrų leidinių? Turime tūkstančius! Siūlome daug knygų, pasižyminčių ir nenuspėjamais siužetais, ir daugiasluoksniais veikėjais, ir dvasiniais tekstais, ir naudingais patarimais. Pirkti online nesunku, nes kiekvienas leidinys turi savo aprašymą, kuriame rasite santraukas, ištraukas, nurodytą puslapių skaičių, taip pat kitų skaitytojų paliktus atsiliepimus ar apžvalgas. Patikrinę mūsų geriausių kainų pasiūlymus, išpardavimus bei karštas akcijas, knygų įsigysite pigiau.


  • Autorius: Violeta Petraitienė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 476
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690464

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-14

Geriausia knygų serija, kurią esu skaičiusi, įtraukia kiekvienas puslapis. Puiki gimtadienio dovana brangiam žmogui.

2022-04-10

Įspūdinga

2021-08-06

2021-06-30

2021-03-21

Vau, kokia knyga, penkios žvaigždutės

2021-03-21

Daug puikių patarimų rekomenduoju

2021-03-10

Šios autorės knygų seriją man lyg gyvenimo guru. Gyvenu, vadovaujuosi ir tikiu skleidžiamomis idėjomis.

2021-03-10

Tikrai verta paskaityti, labai labai rekomenduoju

2021-03-10

Aukso vertos Violetos Petraitienės knygos. Stiprios įžvalgos, savęs pažinimo kelio ieškojimas.

2021-03-10

Ši dalis turbūt mano mėgstamiausia, nors tikrai verta perskaityti jas visas.

2021-03-10

Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Violeta Petraitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Petraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis" perkama kartu