0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Savižudžių saulė

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -79%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 13,69 €*
Sutaupote: 10.70 € (79%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-25 Vaidas

nu tokią knygą gali parašyti tik žydas. knyga nebloga apskritai (ir aplamai). patiktų gal tokiem žmonėms, kurie niekada nebuvo užsienyje ir ruošiasi emigruoti. gana gerai aprašyta tik ką emigravusio žmogaus būsena.

Savižudžių saulė


2021-04-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Savižudžių saulė" aprašymas

Dailininkas Konas sustingsta prisispaudęs prie šaltos sienos – jis girdi, kaip plyšiuose švilpauja laikas, paversdamas dulkėmis dienas, metus, gyvenimą...

Aštuntojo dešimtmečio pabaigoje ištrūkęs iš Sovietų Sąjungos Konas peržengė net tik geografinę, bet ir egzistencinę ribą. Jis atsidūrė tarp dviejų pasaulių, ir abu jį atstūmė, nors išoriškai atrodė, lyg jam vienam ir buvo sukurti. Liko tik vienas išsigelbėjimas – sapnai, o sapnai – tai praeitis, gyvenimas, kurį tarsi palikai, bet skendi jame iki viršugalvio, kaip vandenyje, kuris, atrodo, išgelbės.

Šį romaną "Savižudžių saulė" Efraimas Bauchas apibūdino kaip emigracijos sapnus. „Sapnai emigracijoje – tavo tėvynė, jaunystė, gyvenimo pojūtis“, – sako kūrinio herojus, apsvaigęs nuo laisvės, bet kartu praradęs bet kokią atramą. O mintyse kaleidoskopiškai sukasi Roma, Maskva, Piteris, Vilnius, Kijevas, Jeruzalė...

Romanas "Savižudžių saulė", pasirodęs Izraelyje 1992 m., išsyk tapo bestseleriu. Netrukus knyga tapo bibliografine retenybe, todėl į Rusiją bei kitas postsovietines šalis patekę egzemplioriai ėjo iš rankų į rankas. Tai vienas įdomiausių šiuolaikinės literatūros kūrinių apie emigraciją.

Efraimas Bauchas – prozininkas, poetas, vertėjas. Gimė 1934 m. Moldavijoje, nuo 1977 m. gyvena Izraelyje. Už literatūrinę kūrybą yra pelnęs ne vieną apdovanojimą, 2001 m. jam paskirta aukščiausia Izraelyje Prezidento literatūros premija.

Iš rusų kalbos vertė Alfonsas Bukontas2021-03-25

nu tokią knygą gali parašyti tik žydas. knyga nebloga apskritai (ir aplamai). patiktų gal tokiem žmonėms, kurie niekada nebuvo užsienyje ir ruošiasi emigruoti. gana gerai aprašyta tik ką emigravusio žmogaus būsena.

Parašykite atsiliepimą apie "Savižudžių saulė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Savižudžių saulė, kurią skaitytojams dovanoja Efraim Bauch. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Efraim Bauch su knyga Savižudžių saulė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Savižudžių saulė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Efraim Bauch. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Savižudžių saulė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Savižudžių saulė" perkama kartu