⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Savur Mohyla: karių atsiminimai

2022-08-31 3.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Savur Mohyla: karių atsiminimai" aprašymas

„Savur Mohyla: karių atsiminimai“ – dviejų autorių, antiteroristinės operacijos Rytų Ukrainoje dalyvių Maksimo Muzykos ir Andrijaus Palvalio liudijimai. Pasakojama, kaip paprasti, jokios karinės patirties neturintys vaikinai, kilus grėsmei Ukrainos teritoriniam vientisumui, savanoriškai stojo į kariuomenę. Likimas juos nubloškė į Savur Mohylą, priešo iš trijų pusių apsuptą, Šėtono kalnu pramintą aukštumą.

M. Muzyka aprašo, kaip vyko Savur Mohylos šturmas ir kaip buvo užimta aukštuma, o A. Palvalis pateikia prisiminimų apie didvyrišką jos gynybą, vykstant pragariškiems artilerijos apšaudymams. Supratusi, kad Šėtono kalno neišlaikys, ukrainiečių karių grupė traukėsi iš apsupties, bet pateko į Ukrainoje veikusių rusų padalinių nelaisvę. Tik per stebuklą A. Palvalis paspruko ir po daugelio išbandymų grįžo namo.

Iš rusų kalbos vertė Vitalijus Michalovskis

  • Autorius: Maksim Muzyka, Andrij Palval
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266358

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Savur Mohyla: karių atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Maksim Muzyka, Andrij Palval pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Savur Mohyla: karių atsiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Savur Mohyla: karių atsiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Savur Mohyla: karių atsiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Savur Mohyla: karių atsiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maksim Muzyka, Andrij Palval tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Savur Mohyla: karių atsiminimai" perkama kartu