0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sceninės kalbos ugdymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Sceninės kalbos ugdymas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 3.82 SoldOut
Knygos "Sceninės kalbos ugdymas" aprašymas
Metodinė priemonė "Sceninės kalbos ugdymas" padės lengviau įvaldyti kalbėjimo kontrolės ir balso valdymo mechanizmus, ypač reikšmingus mokantis sceninės kalbos.
Knygoje pateikiama teorinė medžiaga apie sceninės kalbos ir balso valdymo techniką bei jai įtvirtinti skirti pratimai ir praktinės užduotys.


Parašykite atsiliepimą apie "Sceninės kalbos ugdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sceninės kalbos ugdymas, kurią skaitytojams dovanoja Parengė Sonata Visockaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Parengė Sonata Visockaitė su knyga Sceninės kalbos ugdymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sceninės kalbos ugdymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Parengė Sonata Visockaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sceninės kalbos ugdymas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sceninės kalbos ugdymas" perkama kartu