0

Sceninio balso lavinimas

5,80 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sceninio balso lavinimas

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti virišeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955188346

2020-11-30 5.8 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sceninio balso lavinimas" aprašymas

Ši knyga "Sceninio balso lavinimas" - tai antras autorės bandymas sutelkti kalbinių profesijų atstovų dėmesį į kalbinio bei vokalinio balso formavimo, kvėpavimo ir balso valdymo ypatumus.
Šalia balso lavinimo procesų analizės pateikiami kompleksiniai balso pratimai, kurie nuo 1992 metų sėkmingai taikomi darbe su Klaipėdos universiteto teatro studijų krypties studentais.

Tikimės, kad siūlomos balso lavinimo pratybos padės kalbinių profesijų žmonėms jveikti balso skambėjimo trūkumus, pašalinti tarimo ir kalbėjimo defektus, suformuoti taisyklingo kvėpavimo įgūdžius.
Šias pratybas gali taikyti visi scenos kalbos, dramos ar teatro mokytojai, dirbantys su būsimais aktoriais; knyga gali naudotis aktoriai, pedagogai, kultūros darbuotojai ir visi, siekiantys puoselėti gražų ir sveiką balsą.

Parašykite atsiliepimą apie "Sceninio balso lavinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzika. Vizualusis menas

Danutė Vaigauskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sceninio balso lavinimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sceninio balso lavinimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sceninio balso lavinimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sceninio balso lavinimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danutė Vaigauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sceninio balso lavinimas" perkama kartu