0

Scenoje ir už jos

8,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Scenoje ir už jos

  • Leidėjas: Lietuvos muzikų sąjunga
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9789986429357

2020-05-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Prisiminimų knyga "Scenoje ir už jos..." - tai įžymios mūsų scenos primadonos Reginos Tamulevičiūtės prisiminimų knyga apie nueitą gyvenimo ir kūrybos kelią, kuris buvo kupinas aistringų, nepasotinamų ieškojimų, nusivylimų ir pergalių.

"Išgyventi metai rikiuojasi žvaigždžių takuose. Mano svajonių vaivorykštė keičia spalvas, bet dar gyva. Ilgą, negailestingą laiką, per kurį brendo gyvenimas, slėpė melą, gožė jausmus. Mano kūrybiniai procesai buvo pilni aistringų, nepasotinamų ieškojimų. Buvo sunku, tačiau jaunystė teikė vilčių. Vis atrodė, kad svarbiausia – dar ateity. Negailestingas laikas kaip blyksnis, kaip šaltinio vanduo tekėjo nesustodamas.
Kritiniais momentais lyg kažkas paliepdavo atsigręžti atgal. Skaidri šviesa suliepsnodavo akyse, lyg pražysdavo laimė, gimdavo noras pažinti meilę, tvirtai atsistoti ant kojų. Nors apgaulinga tikrovė, gyvenimas teikė vilčių ir džiaugsmo, kaip tas šaltinio vanduo toliau tekėjo, gurguliavo, veržėsi nesulaikomai.
Stebuklingi jaunystės sparnai skriejo per audras, per baisų speigą. Nelaimės ir džiaugsmai, pakeisdami vienas kitą, užpildė laiką. Liko prisodrinta esmė. Ir visa, kas už tų negandų, – tai didžioji paslaptis, tai neišsipildžiusios svajonės... į jas dar kartą norisi atsigręžti. Ten – mano žvaigždė. Ten, debesyse, ledu traškantis kelias, kuriuo reikėjo eiti... Tačiau jis grėsmingai trumpėja..."

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu