0

Second Life. Gyvenimas tinkle

  • Nuolaida knygai -90%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 8.40 € (90%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Second Life. Gyvenimas tinkle

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • ISBN ar kodas: 978995523548

2020-10-31 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Second Life. Gyvenimas tinkle" aprašymas

Pagrindinė romano "Second Life. Gyvenimas tinkle" veikėja – autorės alter ego – išsinuomoja butą, atsiriboja nuo išorinio pasaulio ir įninka į pažinčių bei pokalbių svetaines. Čia ji užsiregistruoja įvairiomis tapatybėmis ir veiksmas įsibėgėja – mezgasi virtualios pažintys, plėtojasi virtualūs santykiai… Liv_Christine, kurios tikrąjį vardą sužinome tik paskutiniuose knygos puslapiuose, nejučia prieš savo valią patenka į interneto spąstus, bet galiausiai pasiryžta iš jų sprukti ir nori drauge išsitempti virtualiajame pasaulyje pamiltą ir ten įstrigusį vaikiną... Ar jai pavyks?

"Nežinau, ar yra gyvenimas po mirties. Antrojo gyvenimo atsisakymas tam tikra prasme prilygsta savižudybei. O mano atveju netgi nužudymui – nužudysiu savąją Liv_Christine... O ar kas nors liko iš manęs, ar jau esu tik Liv_Christine... nes, jei neliko, tuomet ištrynus Liv iš viso nebebus nieko. Klausimas paprastas: aš esu ar manęs nėra? Ar išdrįsiu patikrinti? Nepamėginusi nesužinosiu. Be to, visada galiu šito atsisakyti. Nors kažkas man šnabžda, kad šįsyk viskas kitaip ir Liv_Christine operaciją... arba amputaciją, įvykdysiu iki galo."


"Second Life. Gyvenimas tinkle" – intriguojantis ir nuoširdus romanas apie žmogiškųjų ryšių ir meilės paieškas virtualiajame pasaulyje.

Čia nėra „literatūrinių“ personažų, kruopščiai kuriamų „psichologinių paveikslų“, nesvarbi veikėjų išvaizda, susitelkiama į fabulą, svarbu veiksmas, dialogas, konfliktas; būdinga reportažinė, dokumentinė pasakojimo maniera. Į gvildenamas žmonių elgesio, jų santykių problemas autorė žvelgia patyrusios psichologės akimis: sublimacija, kompensavimas, vaikystėje patirtų komplikuotų santykių su tėvais pasekmės.

Parašykite atsiliepimą apie "Second Life. Gyvenimas tinkle"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Second Life. Gyvenimas tinkle, kurią skaitytojams dovanoja Stanislava Nikolova Čiurinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanislava Nikolova Čiurinskienė su knyga Second Life. Gyvenimas tinkle jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Second Life. Gyvenimas tinkle patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislava Nikolova Čiurinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Second Life. Gyvenimas tinkle palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Second Life. Gyvenimas tinkle" perkama kartu