0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šefo Samčio didžioji išvyka

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 4.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-21 Neringa

Pati geriausia knygelė, visur tamposi visiem rodo. Vis žiūri į paveiksliukus. Paveiksliukai pilni spalvų, trumpi paaiškinimai, tekstai


2021-09-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šefo Samčio didžioji išvyka" aprašymas

Agostino Traini „Šefo Samčio didžioji išvyka“ – iliustruota, linksma knyga vaikams.

Kas šiandien pusryčiams? Gal avižinių dribsnių košė su kakava? O gal sausi kukurūzų pusryčiai su pienu? Kiek daug galimybių, kiek daug patiekalų patenka ant mūsų stalo! Ar norite sužinoti iš kur atsiranda maistas? Griebkite italų autoriaus Agostino Traini vaikams skirtą knygelę „Šefo Samčio didžioji išvyka“ ir keliaukite į pažintinę ekskursiją po maisto pasaulį!

Šefas Samtis yra tikras virtuvės virtuozas! Jis gali pagaminti bet ką. Tačiau kaip į jo puodus ir keptuves patenka įvairūs maisto produktai?

Greičiausiai tas pats klausimas kilo ir daugeliui jaunųjų skaitytojų, ar ne? Rašytojas Agostino Traini parašė ir iliustravo knygą vaikams „Šefo Samčio didžioji išvyka“, kurioje pagrindinis veikėjas draugus pakvietė į kelionę po maisto pasaulį.

Kaip atrodo žalia kakavos pupelė, kodėl ją reikia skrudinti ir kaip ji virsta gardžiu šokoladu? Iš kur ant mūsų stalo atsiranda druska? Ar iš ten pat atkeliauja ir cukrus? Kas yra miltai ir kaip jie virsta duona? Šiuos atsakymus jau galite sužinoti! Sekite bebaimį Šefą Samtį!

Vaikams skirtos knygos veikėjai keliaus pas ūkininkus, į didelius ir mažus turgelius, fermas, sodus, mėsininkų parduotuves ir kitas vietas, tam, kad jums papasakotų iš kur gi atsiranda mūsų šaldytuvus užpildantys maisto produktai.

Veikėjai savo kelionėje sutinka daug naujų bičiulių. Jie bendrauja su sūrininkais, bitininkais, konditeriais, sodininkais ir net žavia undine, kuri daug žino apie įvairius valgius. Trumpas aprašymas apie kiekvieno produkto kilmę yra paprastas ir lengvai įsimenamas.

„Šefo Samčio didžioji išvyka“ – nuostabiai iliustruota kelionė. Šis žanras sužavės tiek mažuosius skaitytojus, tiek suaugusiuosius.

Agostino Traini – italų iliustratorius ir rašytojas. Jis užaugo Romoje ir pradėjo piešti nuo vaikystės. Šiandien Agostino Traini jau yra išleidęs daugiau nei dešimt populiarių knygelių vaikams. Visos jos sulaukė palankių apžvalgų.

Iš anglų kalbos vertė Saulius Repečka

Ieškote daugiau knygų vaikams? Online knygynas Patogupirkti.lt pirkti siūlo platų knygų vaikams asortimentą. Knygas galite įsigyti internetu paprastai ir greitai. Trumpi aprašymai, siužetai, ištraukos ir klientų atsiliepimai padės knygas išsirinkti, o nuolat skelbiamos akcijos bei išpardavimai leis įsigyti leidinius pigiau.2021-03-21

Pati geriausia knygelė, visur tamposi visiem rodo. Vis žiūri į paveiksliukus. Paveiksliukai pilni spalvų, trumpi paaiškinimai, tekstai

2020-12-21

Puiki knyga vaikams apie tai iš kur atsiranda maistas, daug mažų paveiksliukų, o knygos pabaigoje vaikai turi prisiminti ką sužinojo ir papasakoti patys.

Parašykite atsiliepimą apie "Šefo Samčio didžioji išvyka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šefo Samčio didžioji išvyka", kurį parašė Agostino Traini. Siūlome ne tik išsamų "Šefo Samčio didžioji išvyka" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agostino Traini. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šefo Samčio didžioji išvyka". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šefo Samčio didžioji išvyka" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šefo Samčio didžioji išvyka" perkama kartu