⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-12-13 Kristina

begalo gera knyga pazengusiems!!!!


2023-05-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas" aprašymas

Segmentinis masažas, kaip vienas iš refleksoterapijos būdų, vis plačiau naudojamas gydyti ir reabilitacijai. Nuo klasikinio masažo skiriasi specialia technika, apimtimis, netradicinėmis kryptimis, efektyvumu ir mažesniu krūviu masažuotojui.

Atliekant segmentinį masažą, veikiami visi refleksinių-segmentinių zonų audiniai. Atliekant jungiamojo audinio masažą (jungiamojo audinio masažas yra segmentinio masažo atmaina), veikiamas refleksinių-segmentinių zonų poodinis jungiamasis audinys ir fascijos.

Segmentinio ir jungiamojo audinio masažo technikos bei metodikos be pratybų išmokti negalima. Šis darbas "Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas", kaip pagalbinė priemonė, skiriamas masažuotojų, kineziterapijos, ergoterapijos studijų programų studentams, praktinių darbų metu ar savarankiškai studijuojantiems ir kartojantiems masažo techniką bei metodiką.Kiti taip pat domėjosi


2018-12-13

begalo gera knyga pazengusiems!!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kineziterapijos knygos

Kotryna Paičiuvienė, Marija Smelevič pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kotryna Paičiuvienė, Marija Smelevič tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas" perkama kartu