-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-03-24 Ieva

Labai paprastai, lengvai perteiktos svarbiausios idėjos kaip palaikyti gerus poros/šeimos santykius! :) Ypač patiko mažos įžvalgos iš asmeninės patirties. Verta perskaityti, o paskui pritaikyti! :)


Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 13.99 SoldOut

Knygos "Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms" aprašymas

Turbūt daugelis yra pagalvojęs: kaip būtų gerai prieš tuokiantis ir kuriant šeimą gauti tikslią instrukciją, kaip viską daryti ir ko tikėtis! Dabar tokia instrukcija yra. Šeimos konsultantės, psichologės Aurimos Dilienės knyga „Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms“ kaip tik ir pateikia tokią instrukciją.


Profesionali šeimos konsultantė, gydytoja psichoterapeutė Aurima Dilienė knygoje „Šeima – komandinis žaidimas“ paaiškina, kodėl poros skiriasi. Pradėję kartu gyventi ar susituokę žmonės dažniausiai nežino, ko tikėtis, jie pradeda ilgą ir sudėtingą eksperimentų, bandymų ir klaidų kelią, nes paprasčiausiai nežino taisyklių. O žaidimas be taisyklių retai neša džiaugsmą. Autorė pateikia santuokos taisykles, kurios padės ne tik geriau suprasti santuoką, bet ir išgyventi krizes bei spręsti konfliktus.


Kokiais etapais vystosi santuoka? Kas ir kaip veikia šeimos sistemą? Kaip spręsti santykių krizes? Kaip padėti pamatus šeimai, kad ji atlaikytų didžiausias audras? Kaip teigiamai išnaudoti vienas kito skirtumus? Kodėl santuokoje dingsta intymumas? Į visus šiuos klausimus A. Dilienė išsamiai ir aiškiai atsako knygoje „Šeima – komandinis žaidimas“ ir negana to, dar pateikia septynias auksines santuokos taisykles.


Knygoje rasite smagius pasakojimus, pamokomas istorijas, pavyzdžius iš asmeninės patirties, taip pat praktikų ir užduočių, kurios padės patikrinti pateiktas žinias. Geriau pažinsite save ir išmoksite priimti kitą, nebandyti jo padaryti panašiu į save. Jei perskaitę knygą pritaikysite žinias praktiškai savo santykiuose, rezultatai tikrai bus puikūs.


Aurima Dilienė – šeimos konsultantė, psichoterapeutė. Teikia konsultacijas internetu ir el. paštu. A. Dilienė yra baigusi pediatrijos studijas Vilniaus universitete, taip pat baigė vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūrą. Yra dirbusi vaikų ligoninėje ir Vaikų raidos centre.

Taip pat yra baigusi podiplomines studijas: Tranzakcinės Analizės, Individualiosios (Adlerio) psichologijos, Visbadeno Akademijos pozityviosios psichoanalitinės psichoterapijos, Šeimos ir porų santykių konsultavimo ir praktinės Trečiojo tūkstantmečio psichologijos.

Domisi psichosomatinėmis ligomis, tėvų ir vaikų santykiais šeimoje, šeimos psichoterapija, grupine ir individualia psichoterapija.

Didelė dalis A. Dilienės patarimų paremti jos asmenine patirtimi. Knygos autorė daugiau nei 20 metų gyvena santuokoje, su vyru augina septynis vaikus.


Pirmoji A. Dilienės knyga „Laiškai iš Bordo“, išleista 2018 metais, pasakoja apie jų šeimos persikėlimą gyventi į Prancūziją ir patirtus sunkumus bei nuotykius. Autorė knygoje kviečia siekti savo svajonių ir jų nebijoti.


  • Autorius: Aurima Dilienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090135457

Kiti taip pat domėjosi


2019-03-24

Labai paprastai, lengvai perteiktos svarbiausios idėjos kaip palaikyti gerus poros/šeimos santykius! :) Ypač patiko mažos įžvalgos iš asmeninės patirties. Verta perskaityti, o paskui pritaikyti! :)

Parašykite atsiliepimą apie "Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

Aurima Dilienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurima Dilienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms" perkama kartu