0

Šeimos biblija

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2020-04-24 Audronė

Ačiū už nuostabų kūrinį

Informacija

Šeimos biblija

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 24x32, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 1600
  • ISBN ar kodas: 9786094841781

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šeimos biblija" aprašymas

Gražiausia pasaulyje ŠEIMOS BIBLIJA lietuviškai!

Viduje rasite:

• bemaž 1 000 nepakartojamų senovinių iliustracijų, įskaitant kelis spalvotus atvertimus,
• išplėstinius komentarus, Biblijos žodyną ir dalykinę rodyklę,
• įspūdingą išlankstomą Biblijos įvykių laiko juostą,
• reljefinius kietus viršelius, specialiai sutvirtintus ilgam naudojimui ir išskirtiniam knygos formatui,
• ypatingai tvirtą įrišimą, pritaikytą patogiai atversti knygą 180 ° kampu,
• 3 šilko juosteles (juodą, raudoną ir auksinę), kuriomis galėsite pažymėti skaitomas vietas,
• auksuotą knygos bloką (puslapių kraštą), puikiai tausojantį nuo blukimo,
• metalizuotus kampus, apsaugančius nuo pažeidimų.

LAIKOMA VIENA IŠ GRAŽIAUSIŲ VISŲ LAIKŲ BIBLIJŲ, ŠI KNYGA TURI BEVEIK 200 METŲ ISTORIJĄ...

Pirmą kartą išleista Anglijoje leidėjo Johno Cassellio maždaug 1840–1860 m., ši Knyga buvo žinoma kaip ILIUSTRUOTA ŠEIMOS BIBLIJA. Tuo metu biblijų leidyba priklausė siauram ratui privilegijuotų leidėjų, todėl J. Cassellis įsiveržė į konservatyvią rinką su trenksmu. Knyga buvo įspūdingai iliustruota geriausių tų laikų dailininkų graviūromis ir buvo leidžiama pačiomis įvairiausiomis formomis – nuo atskirų dalių, kainuojančių grašius, iki įspūdingų oda įrištų leidimų.

Kaip rašo Biblijos istorikas Gordonas Campbellas knygoje „Biblija. Karaliaus Džeimso vertimo istorija 1611–2011“, paskatintas sėkmės tėvynėje, J. Cassellis atidarė biurą Amerikoje, kur pardavimai buvo dar įspūdingesni – vienu metu siekė net 300 000 per savaitę! Leidyklos OBUOLYS komanda užtruko beveik metus restauruodama šią įspūdingą Knygą, kurioje panaudojome pataisytą ekumeninio leidimo tekstą.

Ši knyga – beveik kaip enciklopedija. Kiekvienas puslapis ir įspūdingos iliustracijos ne tik padeda geriau įsivaizduoti biblinius laikus, bet tiesiog įtraukia ir panardina Jus į Biblijos pasakojimą. Susipažinsite su tų laikų architektūra, žmonių gyvenimo būdu prieš ir po Kristaus, taip pat pažvelgsite į nuostabią florą ir fauną.

Pirmieji knygos puslapiai yra dedikuoti svarbiems Jūsų šeimos įvykiams – tokiems kaip gimtadieniai ar vestuvių datos, todėl ŠEIMOS BIBLIJA Jus džiugins ir sugrąžins malonius prisiminus visą gyvenimą

Kruopščiai restauruoti 1 600 puslapių, daugiau nei 900 iliustracijų ir žemėlapių, įspūdingo dydžio riboto tiražo leidimas – tai Šventasis Raštas, kokio ligi šiol nesate matę!

Senąjį Testamentą iš hebrajų ir aramėjų kalbų vertė Antanas Rubšys
Naująjį Testamentą iš graikų kalbos vertė Česlovas Kavaliauskas

2020-04-24

Ačiū už nuostabų kūrinį

2019-12-17

Meno kurinis

Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos biblija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biblija arba Šventasis Raštas

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šeimos biblija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šeimos biblija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šeimos biblija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šeimos biblija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šeimos biblija" perkama kartu