0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šeimos gydytojo vadovas, 2-as leidimas

  • Nuolaida knygai -66%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 25,69 €*
Sutaupote: 16.70 € (66%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Šeimos gydytojo vadovas, 2-as leidimas


2021-06-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šeimos gydytojo vadovas, 2-as leidimas" aprašymas

Knygoje aprašomos dažniausios ligos bei būklės, su kuriomis susiduria šeimos gydytojas kasdieniame darbe.Pateikiama ligų etiologija , klinika , diagnostika bei gydymas.Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos gydytojo vadovas, 2-as leidimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šeimos gydytojo vadovas, 2-as leidimas, kurią skaitytojams dovanoja A. Abraitienė,J. Ališauskas,A. Ambrozaitis,A. Arlauskienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. Abraitienė,J. Ališauskas,A. Ambrozaitis,A. Arlauskienė ir kt. su knyga Šeimos gydytojo vadovas, 2-as leidimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šeimos gydytojo vadovas, 2-as leidimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Abraitienė,J. Ališauskas,A. Ambrozaitis,A. Arlauskienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šeimos gydytojo vadovas, 2-as leidimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šeimos gydytojo vadovas, 2-as leidimas" perkama kartu