0

Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais

  • Nuolaida knygai -26%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,79 €
Kaina knygyne: 23,79 €*
Sutaupote: 6.00 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • ISBN ar kodas: 9786094543296

2020-09-30 17.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais" aprašymas

Mokomojoje knygoje
"

Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais" pateikiama informacija apie gydytojo ir paciento santykiuose svarbias bendravimo ir bendradarbiavimo sąvokas, jų ištakas, keliamas problemas ir suteikiamas galimybes.Autoriai analizuoja kokybiškai naują gydytojo ir paciento tarpusavio santykių – bendro sprendimų priėmimo modelį bei nurodo, kokiais būdais ir kodėl šį modelį reikia vystyti ir stiprinti. Autoriai apžvelgia, kokios grėsmės bei trikdžiai gali kilti kuriant bendro sprendimų priėmimo modelį tiek gydytojui, tiek pacientui, į ką reikėtų gydytojui atsižvelgti juos vertinant bei formuojant.

Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendroji medicinos praktika

Rytis Leonavičius, Leonas Valius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rytis Leonavičius, Leonas Valius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šeimos gydytojo vaidmuo dirbant su bandžiusiais žudytis pacientais" perkama kartu