0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijoje

Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 21,59 €*
Sutaupote: 4.60 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijoje" aprašymas

Šioje mokomojoje knygoje "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijai" analizuojami medicinai aktualūs teoriniai ir praktiniai egzistenciniai klausimai, aktualūs šeimos gydytojams ir gydytojams psichiatrams. Tai skamba išties šekspyriškai: „Būti ar nebūti, štai klausimas koksai?"

Kartu tai - vienas iš pavyzdžių, kaip gali ir turi bendradarbiauti skirtingų sričių sveikatos apsaugos specialistai. Šiuo atveju - šeimos gydytojai ir gydytojai psichiatrai. Tai pirmieji asmenys, sutinkantys žmogų, nusprendusį nutraukti savo gyvybės giją. Tai pirmieji gydytojai, galintys pakeisti savižudybių statistikos kreivę ir paversti mūsų dažniausiai besižudančių žmonių visuomenę puikia klinikine praktika bei pagalba besinaudojančia visuomene.


Knyga „Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijai" - pirmoji tokio pobūdžio mokomoji knyga Lietuvoje. Joje ne tik pateikiami istoriniai, statistiniai duomenys apie savižudybes ir savižudžius, bet ir praktiškai paaiškinama, kaip atpažinti potencialų savižudį, kaip koreguoti jo veiklą ir kaip vaisingai bendradarbiauti skirtingų specialybių atstovams.

Ši knyga nėra skirta tik šeimos gydytojams, gydytojams psichiatrams, gydytojams rezidentams arba besidomintiems psichiatrija. Ji skirta visų medicinos sričių specialistams bei medicinos studentams, besidomintiems psichikos ir suicidologijos reiškiniais. Tikimės, kad knygoje "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijai" pateikta informacija padės gerinti gydytojo ir paciento santykius bei skatins siekti kokybiškai naujų galimybių kovojant su sveikatos sutrikimais ir savižudybėmis.

Turinys

TURINYS


Santrumpos / 6

Įvadas / 8

Savižudybių problema / 12

Savižudybės apibrėžtys / 17

Savižudybių savitumai / 24

Eutanazija suicidologiniu aspektu / 35

Nepavykusios savižudybės (parasuicidai) ir žalojimasis / 40

Savižudybių istorinio vertinimo apžvalga / 48

Mitologiniai ir legendiniai savižudžiai / 57

Šiuolaikiniai savižudžiai / 70

Savižudžių traukos vietos / 85

Pasaulinė savižudybių statistika / 97

Krizė ir krizių intervencijos galimybės / 117

Alkoholizmas, jo padariniai ir problemos valdymas / 128

Išvados / 144

Literatūros šaltiniai / 147

Annotation / 156

Apie autorius / 157


Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendrosios medicinos praktikos knygos

Rytis Leonavičius, Leonas Valius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rytis Leonavičius, Leonas Valius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijoje" perkama kartu