0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šeimos medicinos enciklopedija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šeimos medicinos enciklopedija


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 23.14 SoldOut
Knygos "Šeimos medicinos enciklopedija" aprašymas

Prieinamas, patikimas ir šiuolaikinis daugiau kaip 120 medicininių būklių, sindromų ir ligų vadovas. Kiekvienos būklės dažniausi simptomai ir galimos priežastys paaiškintos bei aprašytos paprastai ir suprantamai. Praktiški patarimai diagnostikos, profilaktikos ir gydymo klausimais. Daugiau kaip 500 spalvotų iliustracijų ir schemų.


  • Autorius: Peter Abrahams
  • Leidėjas: Festart
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 22x33, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955904014

Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos medicinos enciklopedija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Peter Abrahams parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šeimos medicinos enciklopedija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šeimos medicinos enciklopedija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šeimos medicinos enciklopedija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šeimos medicinos enciklopedija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter Abrahams tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šeimos medicinos enciklopedija" perkama kartu