0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šeimos psichologija

Kaina internetu: 10,59 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šeimos psichologija" aprašymas

Knyga "Šeimos psichologija" skirta studentams, jaunimui, o taip pat ir visiems skaitytojams, besidomintiems santuokos ir šeimos psichologija.

Knygos "Šeimos psichologija" autorė supažindina skaitytoją su vyro ir moters psichologija, meilės ryšiais, bendravimo ypatumais. Visa tai atskleidžiama per ikisantuokinio bendravimo ir šeimos formavimo kontekstą. Knygoje gvildenami sutuoktinių bendravimo būdai, aptariamos tipinės ir specifinės konfliktinės situacijos bei jų sprendimo galimybės. Ypatingas dėmesys skiriamas tėvo vaidmeniui šeimoje, tėvystės ir motinystės problemoms, gimus kūdikiui. Išsamiai analizuojamos skyrybų priežastys ir pasekmės suaugusiems ir vaikams.

Knygos prieduose pateikiami šiuolaikiniai šeimos terapijos metodai, kurių tikslas parodyti profesionalų požiūrį į šeimoje iškilusių problemų sprendimą.

Gražina Matulienė yra psichologė, socialinių mokslų daktarė, docentė. Žinias tobulino Sankt Peterburgo universiteto Psichologijos fakultete, Jungtinės Karalystės Sunderlando universiteto Sveikatos psichologijos fakultete bei Graikijos Patras universiteto Pedagogikos ir psichologijos fakultete. Autorė yra vadovėlių „Psichologija studentui“, „Bendravimo psichologija“, „Psichologija šiandien“ bendraautorė.


  • Autorius: Gražina Matulienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 201
  • Formatas: 15x21, minkši viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955880912

Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos psichologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Gražina Matulienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šeimos psichologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šeimos psichologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šeimos psichologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šeimos psichologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražina Matulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šeimos psichologija" perkama kartu