0

Šeimos psichologija

Kaina internetu: 9,79 €
Kaina knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 1.10 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šeimos psichologija

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkši viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 201
  • ISBN ar kodas: 9789955880912

2021-03-31 9.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šeimos psichologija" aprašymas

Knyga "Šeimos psichologija" skirta studentams, jaunimui, o taip pat ir visiems skaitytojams, besidomintiems santuokos ir šeimos psichologija.

Knygos "Šeimos psichologija"  autorė supažindina skaitytoją su vyro ir moters psichologija, meilės ryšiais, bendravimo ypatumais. Visa tai atskleidžiama per ikisantuokinio bendravimo ir šeimos formavimo kontekstą. Knygoje gvildenami sutuoktinių bendravimo būdai, aptariamos tipinės ir specifinės konfliktinės situacijos bei jų sprendimo galimybės. Ypatingas dėmesys skiriamas tėvo vaidmeniui šeimoje, tėvystės ir motinystės problemoms, gimus kūdikiui. Išsamiai analizuojamos skyrybų priežastys ir pasekmės suaugusiems ir vaikams.
Knygos prieduose pateikiami šiuolaikiniai šeimos terapijos metodai, kurių tikslas parodyti profesionalų požiūrį į šeimoje iškilusių problemų sprendimą.

Gražina Matulienė yra psichologė, socialinių mokslų daktarė, docentė.  Žinias tobulino Sankt Peterburgo universiteto Psichologijos fakultete, Jungtinės Karalystės Sunderlando universiteto Sveikatos psichologijos fakultete bei Graikijos Patras universiteto Pedagogikos ir psichologijos fakultete.
Autorė yra vadovėlių „Psichologija studentui“, „Bendravimo psichologija“, „Psichologija šiandien“ bendraautorė.

Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos psichologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šeimos psichologija, kurią skaitytojams dovanoja Gražina Matulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gražina Matulienė su knyga Šeimos psichologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šeimos psichologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Matulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šeimos psichologija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šeimos psichologija" perkama kartu