0

Pirkėjų atsiliepimai

Šeimos teisė

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-08-07 J.

Nėra ko piktintis. Viskas, ką parašėt, puikiausiai žinoma. Kadangi pas mus šeimos ir paveldėjimo teisė apjungiamos, tai ir buvo paklaustas tokio pobūdžio klausimas.\r\nReikia naudot energiją ten, kur iš tikro ją reikia naudoti. :)


2022-07-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šeimos teisė" aprašymas

Leidinyje "Šeimos teisė" - profesorius Valentinas Mikelėnas aptaria šiuolaikinės šeimos teisės problemas, gvildena Lietuvos galiojančią statutinę teisę, pateikia teismų praktikos vertinimą, apžvelgia Lietuvos šeimos teisės istorinę raidą, pasaulines šiuolaikinės šeimos teisės tendencijas, jos vienodinimą globaliu ir regioniniu mastu. Temos analizuojamos taikant lyginamąjį metodą. Knyga skiriama aukštųjų mokyklų studentams, doktorantams, dėstytojams, teisininkams praktikams ir visiems kitiems, kuriems aktualūs šeimos teisės klausimai.


  • Autorius: Valentinas Mikelėnas
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978-9955-616-57-3

Kiti taip pat domėjosi


2011-08-07

Nėra ko piktintis. Viskas, ką parašėt, puikiausiai žinoma. Kadangi pas mus šeimos ir paveldėjimo teisė apjungiamos, tai ir buvo paklaustas tokio pobūdžio klausimas.\r\nReikia naudot energiją ten, kur iš tikro ją reikia naudoti. :)

2011-03-02

Gerb. Jurgita, \r\nPaveldejimo teise ir seimos teise, tai du skirtingi dalykai. Seimos teise civiliniame kodekse yra trecia knyga, o paveldejimo teise penkta knyga. Ir ka ten jus moko?

2011-02-23

Ar šioj knygoj yra ir apie paveldėjimo teisę ??

Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos teisė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Civilinės teisės knygos

Valentinas Mikelėnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šeimos teisė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šeimos teisė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šeimos teisė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šeimos teisė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valentinas Mikelėnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šeimos teisė" perkama kartu