0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -47%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 8,39 €*
Sutaupote: 3.90 € (47%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-05

Skaitosi lengvai, daug citatuojami pasaulio išminčiai ir filosofai. Priverčia susimastyti ir permąstyti savo asmeninį elgesį bei požiūrį. Knyga verta vietos namų bibliotekoje.

Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari


2021-07-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari" aprašymas

Vaikų ugdymas – tai vertingiausia investicija, kurią gali padaryti išmintingi tėvai. Būtent nuo šios investicijos priklauso mūsų ateitis. Kai negailite vaikams laiko, tai reiškia, kad jūs tikslingai vystote jų asmenybę, stengiatės rasti tas natas, kurios sudarys skambesį talentingai atliekamos harmoningos melodijos – toks bus jūsų vaikų gyvenimas.


Šios knygos "Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari. Kaip atskleisti savo vaikų talentus ir gebėjimus, užauginti išmintingus ir stiprius dvasia" autorius yra žinomas lyderiavimo filosofijos ekspertas. Jis kalba apie tai, kaip paskatinti vaikus tapti lyderiais, kaip išugdyti juos išmintingais ir tvirtos dvasios žmonėmis ir kaip išmokyti juos puoselėti tikrąsias vertybes bei siekti didelių svajonių.

Šios knygos puslapiai atskleis jums, kaip pažadinti įgimtas savo vaikų savybes. Drauge jūsų pačių gyvenimas taps turtingesnis, jis prisipildys naujo turinio ir prasmės.


Štai ką jūs sužinosite perskaitę šią knygą "Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari. Kaip
atskleisti savo vaikų talentus ir gebėjimus, užauginti išmintingus ir
stiprius dvasia":

♦ Kaip atskleisti savo vaikų talentus ir gebėjimus;

♦ Kaip vaikus užauginti stiprius dvasia ir išmintingus;

♦ Kaip išmokinti juos svajoti apie tikrąsias vertybes ir siekti tikrosios sėkmės;

♦ Kaip sutvirtinti ryšius su mylimais žmonėmis;

♦ Kaip grąžinti į savo gyvenimą ramybę ir džiaugsmą.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Lapukauskas


  • Autorius: Robin Sharma
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 174
  • ISBN ar kodas: 9786098247008

2020-01-05

Skaitosi lengvai, daug citatuojami pasaulio išminčiai ir filosofai. Priverčia susimastyti ir permąstyti savo asmeninį elgesį bei požiūrį. Knyga verta vietos namų bibliotekoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Robin Sharma parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Sharma tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šeimos vertybės pagal vienuolį, kuris pardavė Ferrari" perkama kartu