0

Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas

  • Nuolaida knygai -39%
Internetu: 3,69 €
Knygyne: 5,98 €*
Sutaupote: 2.29 € (39%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas

  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 12x19, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786098183009

2020-07-31 3.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šiuo leidiniu "Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas" norime Jus supažindinti su gerokai mažiau pažįstamu, tačiau pačiu artimiausiu mums Lenkijos pakraščiu. Jis artimiausias lietuviams ne tik geografiškai, bet ir kultūriškai. O kartais čia galima pasijusti net kaip namuose.

Šiandien vis dažniau išsirengiame į tolimas keliones, kuriose siekiame pažinti neatrastus kraštus. Kartais tiesiog pamirštame apsidairyti aplinkui ir pasigrožėti greta mūsų esančiais įstabiais gamtos ir kultūros paminklais!
Kelionių vadovas po Seinų ir Suvalkų kraštą yra skirtas tiems, kas turi noro pasidairyti po dabartinės Lenkijos Respublikos teritorijoje tirpstantį lietuviškąjį kultūrinį palikimą. Visai čia pat už sienos plytintis regionas lietuvių keliautojui gali būti įdomus dėl daugelio aspektų. Čia senovėje gyveno baltiška Jotvingių gentis, čia gyveno ir kūrė iškilūs Lietuvos rašytojai ar dvasininkai, čia spausdintos lietuviškos knygos, steigtos lietuviškos draugijos, gaminti lietuviški patiekalai, o svarbiausia, čia ir šiandien kalbama lietuviškai!

Ši nedidelė knygelė „Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas”, telpa į kelioninį krepšį ir yra patogi parankinė priemonė. Gausiai iliustruotą leidinį atsivertęs skaitytojas ras net keletą orientacinių maršrutų, kuriais galės keliauti pasirinkdamas artimiausias jo dvasiai vietas.
Viso sudaryti 4 tematiniai maršrutai: Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pėdsakai, Lietuviškumo keliai, Įdomioji architektūra ir Gamtos paminklai. Tiems, kas neturi daug laiko, išskirti, parengėjų manymu, įspūdingiausi lankytini objektai.
Į vadinamąjį TOP 8 įtraukti: Balčiai, Krasnagrūda, Punskas, Seinai, Stančikai, Suvalkai, Šiurpilis, Vygriai. Kad keliautojas nepasimestų, sudaryti ir trys žemėlapiai.
Greta lankytinų vietovių pateiktos ir trumpos svarbiausių asmenybių biografijos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu