⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas

2023-03-31 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas" aprašymas

Šiuo leidiniu "Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas" norime Jus supažindinti su gerokai mažiau pažįstamu, tačiau pačiu artimiausiu mums Lenkijos pakraščiu. Jis artimiausias lietuviams ne tik geografiškai, bet ir kultūriškai. O kartais čia galima pasijusti net kaip namuose.

Šiandien vis dažniau išsirengiame į tolimas keliones, kuriose siekiame pažinti neatrastus kraštus. Kartais tiesiog pamirštame apsidairyti aplinkui ir pasigrožėti greta mūsų esančiais įstabiais gamtos ir kultūros paminklais!
Kelionių vadovas po Seinų ir Suvalkų kraštą yra skirtas tiems, kas turi noro pasidairyti po dabartinės Lenkijos Respublikos teritorijoje tirpstantį lietuviškąjį kultūrinį palikimą. Visai čia pat už sienos plytintis regionas lietuvių keliautojui gali būti įdomus dėl daugelio aspektų. Čia senovėje gyveno baltiška Jotvingių gentis, čia gyveno ir kūrė iškilūs Lietuvos rašytojai ar dvasininkai, čia spausdintos lietuviškos knygos, steigtos lietuviškos draugijos, gaminti lietuviški patiekalai, o svarbiausia, čia ir šiandien kalbama lietuviškai!

Ši nedidelė knygelė „Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas”, telpa į kelioninį krepšį ir yra patogi parankinė priemonė. Gausiai iliustruotą leidinį atsivertęs skaitytojas ras net keletą orientacinių maršrutų, kuriais galės keliauti pasirinkdamas artimiausias jo dvasiai vietas.
Viso sudaryti 4 tematiniai maršrutai: Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pėdsakai, Lietuviškumo keliai, Įdomioji architektūra ir Gamtos paminklai. Tiems, kas neturi daug laiko, išskirti, parengėjų manymu, įspūdingiausi lankytini objektai.
Į vadinamąjį TOP 8 įtraukti: Balčiai, Krasnagrūda, Punskas, Seinai, Stančikai, Suvalkai, Šiurpilis, Vygriai. Kad keliautojas nepasimestų, sudaryti ir trys žemėlapiai.
Greta lankytinų vietovių pateiktos ir trumpos svarbiausių asmenybių biografijos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Algimantas Katilius, Giedrė Milerytė-Japertienė, Jonas Drungilas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Katilius, Giedrė Milerytė-Japertienė, Jonas Drungilas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Seinų ir Suvalkų kraštas: kelionių vadovas" perkama kartu