0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Seirijų šnektos tekstai (su CD)

Kaina internetu: 15,59 €
Kaina knygyne: 16,69 €*
Sutaupote: 1.10 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Seirijų šnektos tekstai (su CD)" aprašymas

Knygoje "Seirijų šnektos tekstai" supažindinama su Seirijų krašto istorija, ankstesne ir dabartine socialingvistine situacija, aptariamos skiriamosios ir kitos svarbiausios šnektos, kuri priskiriama pietų aukštaičiams, ypatybės, atspindinčios archajiškąjį sluoksnį ir kaitą.
Čia taip pat pateikiama transkripcija užrašytų tekstų, kuriuose atsispindi vietinių gyventojų pasaulėžiūra, kasdienis gyvenimas, papročiai ir tradicijos.

Ši knyga "Seirijų šnektos tekstai" su priedu - garso įrašų kompaktine plokštele - skiriama ir įvairių sričių mokslininkams, ir plačiajai visuomenei.Parašykite atsiliepimą apie "Seirijų šnektos tekstai (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Seirijų šnektos tekstai (su CD)", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Asta Leskauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Asta Leskauskaitė su knyga "Seirijų šnektos tekstai (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Seirijų šnektos tekstai (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Asta Leskauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Seirijų šnektos tekstai (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Seirijų šnektos tekstai (su CD)" perkama kartu