0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sekliai Lasis ir Maja. Cirko paslaptis

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sekliai Lasis ir Maja. Cirko paslaptis


2021-04-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sekliai Lasis ir Maja. Cirko paslaptis" aprašymas

Šalia Valebio miestelio įsikuria cirkas, tačiau linksma ne visiems. Pasirodymų metu siautėja vagis! Kas tai galėtų būti? Koks nors vietinis vagišius? O gal vienas iš cirko darbuotojų? Padedami policijos viršininko Lasis ir Maja nieko nelaukdami kimba į darbą.?

Iš švedų kalbos vertė Elžbieta Kmitaitė


  • Autorius: Martin Widmark
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414565

Parašykite atsiliepimą apie "Sekliai Lasis ir Maja. Cirko paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sekliai Lasis ir Maja. Cirko paslaptis, kurį parašė Martin Widmark. Siūlome ne tik išsamų Sekliai Lasis ir Maja. Cirko paslaptis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Martin Widmark. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sekliai Lasis ir Maja. Cirko paslaptis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sekliai Lasis ir Maja. Cirko paslaptis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sekliai Lasis ir Maja. Cirko paslaptis" perkama kartu