⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-09-02 turiu 3 sio kunigo pamokslu knygas kurios man dave atsakymus i daugeli klausimu..esu jam itin dekinga

ingrida


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 2.29 SoldOut

Knygos "Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai" aprašymas

"Nuo senų laikų varpų gausmas kviesdavo žmones draugėn. Tačiau dabar, kai tiek daug triukšmo, žmogaus širdžiai reikia naujų šauklių į Bažnyčią. Jei išsiruoši į žvejybą, labai svarbu žinoti žuvingas vietas, jei grybauti – grybingas. O jei ieškai dvasinių lobių, neišsemiamu lobynu tampa Dievo Žodis, suvirpinantis giliausias žmogaus sielos stygas. Kvietimas į Sekmadienį – tai lyg trumpos kelio nuorodos, lyg blyksniai, nušviečiantys evangelijų kelius. Pirmuosius SMS kvietimus siųsdavau patiems artimiausiems draugams, bet jie nuraibuliavo tūkstančiams... Net pasiklausyti pamokslo negalintys ateiti prašydavo neišbraukti iš kviečiamųjų į sekmadienį sąrašų, nes neretai atsiųsta mintis lydėdavo visą savaitę lyg mini pamokslas. Šie kvietimai tapo ir Ramintojos bendruomenės varpais, subūrusiais į gyvąją bažnyčią."
Kunigas Algirdas Toliatas

Algirdo Toliato vardą Lietuvoje jau seniai žino ne tik uolūs tikintieji, bet ir visi bent kiek besidomintys dvasiniu gyvenimu ar ieškantys atsakymų į sunkius gyvenimo klausimus. A. Toliato knyga „Sekmadienio SMS: mažieji tekstai“ – tai išskirtinių kunigo kvietimų į sekmadienio mišias rinkinys.

Knygos „Sekmadienio SMS: mažieji tekstai“ autorius, kunigas Algirdas Toliatas primena, kad nuo seniausių laikų bažnyčia ieškojo būdų, kaip pakviesti žmones į mišias. Anksčiau tai buvo varpų dūžiai, kurie, be abejo, skamba ir dabar, tačiau A. Toliatas įsitikinęs, kad šiuolaikiniams žmonėms reikia ir kitokių kvietimų.

Trumpi blyksniai, ištraukos iš evangelijos, Dievo žodis, kviečiantis susimąstyti, nurodantis kelią į vietą, kurioje galima rasti atsakymus. Būtent tai A. Toliatas pradėjo rašyti trumpuose kvietimuose į mišias. Iš pradžių tik artimiausiems draugams, tačiau netrukus tos žinutės jau buvo skaitomos tūkstančių kitų.

A. Toliato siunčiamų kvietimų, tarsi mažų šviesos spindulėlių, užburiančių ir sukuriančių išskirtinę ramybę visai dienai, laukdavo daugybė žmonių. Net ir tie, kurie negalėdavo dalyvauti mišiose, prašydavo siųsti jiems kvietimus. Tai buvo lyg mažas pamokslas, atstodavęs sekmadienines mišias ir lydėdavęs visą savaitę; kelrodė žvaigždė, klaidžiojantiems tarp darbų, pareigų ir prievolių; priminimas, kad yra kur kas svarbesnių dalykų nei kasdienis skubėjimas nežinia kur.

Būtent tokie kvietimai surinkti knygoje „Sekmadienio SMS: mažieji tekstai“, kuri gali tapti trumpa šiuolaikinės biblijos versija, mielai atsiverčiama vakarais atsigulus į lovą ar rytais, ieškant įkvėpimo naujai dienai.

Algirdas Toliatas (g. 1978 m.) baigė Vilniaus kunigų seminariją, studijavo Prancūzijoje. 2007 m. buvo įšventintas į kunigus. Po studijų Italijoje 2012 m. gavo dvasinės teologijos licenciato laipsnį ir buvo paskirtas kunigu Šv. Rapolo bažnyčioje. Nuo 2013 m. eina Lietuvos policijos vyriausiojo kapeliono pareigas. 2016 m. išleido savo pirmąją pamokslų knygą „Žmogaus ir Dievo metai“, 2017 m. – antrąją ciklo knygą „Gerumo liūnas“, o 2018 m. – trečiąją knygą „Šeštas jausmas yra pirmas“.

Apie A. Toliato gebėjimą prisibelsti į žmogaus sielą liudija daugybė tikinčiųjų, einančių klausyti jo pamokslų ir nemažai žinomų, gerbiamų šalies žmonių, kurie vertina kunigo žodinę ir rašytinę kūrybą. Filosofas, eseistas, visuomenės veikėjas Leonidas Donskis A. Toliato pamokslus vertino kaip „XXI amžiaus kunigo kreipimąsi į visus – tikinčiuosius, netikinčiuosius ir ieškančiuosius“. Filosofo teigimu, jis ir pats panašiais žodžiais mėgintų pažadinti artimo žmogaus tikėjimą.


  • Autorius: Algirdas Toliatas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664205

Kiti taip pat domėjosi


2019-09-02

ingrida

Parašykite atsiliepimą apie "Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Algirdas Toliatas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Toliatas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai" perkama kartu