0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sėkmė per 5 minutes!

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sėkmė per 5 minutes!


2021-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sėkmė per 5 minutes!" aprašymas

„Sėkmė per 5 minutes! Greitos asmeninio augimo pamokos VAIKAMS IR PAAUGLIAMS“ – praktinių edukacinių užduočių vaikams ir paaugliams rinkinys, kuriame sudėtos trumpos asmeninio tobulėjimo pamokos tokiomis temomis, kaip pasitikėjimo savimi stiprinimas, tikslų siekimas, laiko valdymas, mokymosi įpročių lavinimas, streso ir emocijų valdymas.

Kiekvienos pamokos užduotims atlikti vaikams prireiks vos penkių minučių, o rezultatas bus matomas čia ir dabar. Tai suteiks jiems džiaugsmo, energijos ir motyvuos veikti toliau.

Ši knyga „Sėkmė per 5 minutes! Greitos asmeninio augimo pamokos VAIKAMS IR PAAUGLIAMS“ rekomenduojama 9–15 metų vaikams, tačiau užduotys parengtos taip, kad būtų paprastos ir suprantamos bet kokio amžiaus žmonėms.

Tegul Jūsų vaikai auga laimingi ir patiria sėkmę!


  • Autorius: Jurgita Juknaitė-Kozlova
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955324478

Parašykite atsiliepimą apie "Sėkmė per 5 minutes!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sėkmė per 5 minutes!, kurį parašė Jurgita Juknaitė-Kozlova. Siūlome ne tik išsamų Sėkmė per 5 minutes! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jurgita Juknaitė-Kozlova. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sėkmė per 5 minutes!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sėkmė per 5 minutes! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sėkmė per 5 minutes!" perkama kartu