0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sėkmės istorijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.95 SoldOut

Knygos "Sėkmės istorijos" aprašymas

Sėkmės istorijos : tikros istorijos žmonių, nusprendusių pasinaudoti Turtingojo tėčio patarimais. Šio leidinio paskirtis – šviesti bei lavinti skaitytojus ir suteikti jiems bendrojo pobūdžio informacijomis tam tikromis temomis. Šioje knygoje pateikti tikri faktai.Parašykite atsiliepimą apie "Sėkmės istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Sėkmės istorijos", kurią skaitytojams dovanoja Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter su knyga "Sėkmės istorijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sėkmės istorijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sėkmės istorijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sėkmės istorijos" perkama kartu