0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Sėkmės istorijos

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15 x 21 minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 223
  • ISBN ar kodas: 9789955740001

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sėkmės istorijos" aprašymas

Sėkmės istorijos : tikros istorijos žmonių, nusprendusių pasinaudoti Turtingojo tėčio patarimais. Šio leidinio paskirtis – šviesti bei lavinti skaitytojus ir suteikti jiems bendrojo pobūdžio informacijomis tam tikromis temomis. Šioje knygoje pateikti tikri faktai.

Parašykite atsiliepimą apie "Sėkmės istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sėkmės istorijos, kurią skaitytojams dovanoja Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter su knyga Sėkmės istorijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sėkmės istorijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sėkmės istorijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sėkmės istorijos" perkama kartu