Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,75 €
Kaina su kodu: 15,97 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2021-07-06 Šarūnė

Super knyga, lengvai skaitosi, daug informacijos, viskas aiškiai, suprantamai, įdomiai išdėstyta.


2024-07-31 17.747 InStock
Į krepšelį 15,97 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove “ aprašymas

Populiarių motyvacinių knygų autorius Jack Canfield ir Janet Switzer pristato išsamų praktinį vadovą „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove“, skirtą kiekvienam, siekiančiam pagerinti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Autorius knygoje dalijasi daugiau nei trisdešimt metų kaupta patirtimi. Jo patarimai rekomenduojami marketingo specialistams, įmonių vadovams, mokytojams, studentams, tėvams ir visiems kitiems žmonėms, kurie turi tikslų, tačiau ne visada žino, kaip juos įgyvendinti.

Jack Canfield knyga suskirstyta į šešis skyrius ir 64 įkvepiančius principus, kurie apima įvairias gyvenimo sritis. Autorius pradeda nuo pačių sėkmės pagrindų ir primena, kad visų pirma turime prisiimti visišką atsakomybę už savo gyvenimą. Pamažu knygoje pereinama prie to, kaip tiksliai pasiekti tikslų.

Saviugdos leidinys „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove“ išmokys planuoti savo laiką taip, kad jis netrukdytų kelionei į sėkmės Olimpą. Taip pat sužinosite, kad daugybės mūsų kasdienybės scenarijų baigtį lemia tik požiūris, o jį pakeitus, pasikeičia ir rezultatai. Išmoksite nepražiopsoti gyvenimo nuolat siūlomų galimybių, užmegzti pažintis su žmonėmis, kurie gali ženkliai pagerinti jūsų gyvenimą, nebebijosite sakyti „ne“ tam, kad galėtumėte pasakyti „taip“ didingesniems projektams, įgalinsite save atsikratyti aplinkos, kuri jus smukdo žemyn ir dar daugiau!

Motyvuojanti knyga pakeis jūsų gyvenimą, kurį skirstysite iki jos ir po jos. Praktiniai patarimai susistemina viską, ką lyg šiol girdėjote apie sėkmę ir leidžia keisti savo gyvenimą tiesiog dabar. Pradėję nuo žinomų dalykų, paskutiniuose puslapiuose pasijusite tikrai motyvuoti. Viskas yra įmanoma!

Jack Canfield – saviugdos treneris ir autorius. Jo populiariausia knyga „Chicken Soup for the Soul“ parduota daugiau nei 100 milijono tiražu ir išversta į 47 kalbas. Rašytojas knygas dažniausiai rašo su kitais autoriais. Janet Switzer – „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove“ bendraautorė, parašiusi populiarią knygą apie finansinę sėkmę.

Iš anglų kalbos vertė Linas Tamūnas

Kiekvienas trokšta sėkmės moksluose, asmeniniame ar profesiniame gyvenime. Ir pasinaudoję knygoje aptartais principais kiekvienas gali to pasiekti. Rekomenduojame saviugdos leidinį įsigyti internetu ir atrasti motyvacijos. Pirkti online verta ir kitas knygas, juk turime įvairiausių žanrų literatūros, kuriose susitiksite įdomių veikėjų, mėgausitės vaizdingais aprašymais, rasite skanių receptų ir susipažinsite su skaitytojų apžvalgose bei atsiliepimuose rekomenduojamais tekstais. Knygas įvertinti padės santrauka, su parengtu trumpu aprašymu, nurodytu puslapių skaičiumi ir ištrauka. 


  • Autorius: Jack Canfield, Janet Switzer
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 504
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145526

2021-07-06

Super knyga, lengvai skaitosi, daug informacijos, viskas aiškiai, suprantamai, įdomiai išdėstyta.

2021-05-02

Džiaugiuosi atradus ir perskaičius šią knygą.Ji man labai daug padėjo .

2021-04-18

Naudinga perskaityti.

Parašykite atsiliepimą apie „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Jack Canfield, Janet Switzer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove “, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove “ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove “ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove “? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jack Canfield, Janet Switzer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove “ perkama kartu