0

Sėkmės principai paaugliams

4.2
(5 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2012-01-08 pastas

gal kas galite numesti linka kur aprasymas?

Informacija

Sėkmės principai paaugliams

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 268
  • ISBN ar kodas: 9789955386667

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sėkmės principai paaugliams" aprašymas

Narsa ir ryžtu galima pasiekti sėkmę!
Visi nori nuolat pasiekti sėkmę - ir tu tikrai nesi išimtis. Kai didžiulės sėkmės sulaukė Džeko Kenfildo „Sėkmės principai" suaugusiems, ėmė plūsti tūkstančiai prašymų sukurti pačius svarbiausius sėkmės siekimo metodus šiuolaikiniams paaugliams. Prašymai buvo išgirsti.
Džekas Kenfildas (Jack Canfield) drauge su sėkmės susilaukusiu rašytoju ir jaunu verslininku Kentu Hiliu (Kent Healy) sukūrė smagią patrauklią knygą, teikiančią nesenstančių žinių ir įkvėpimą, galinčią tau padėti pasiekti, ko tu trokšti.
„Sėkmės principai paaugliams" yra tavo kelio žemėlapis, nesvarbu, ar nori tapti geresniu mokiniu ar sportininku, ar nori imtis verslo, užsidirbti milijonus, ar paprasčiausiai gauti gyvenimui reikalingų patarimų ir instrukcijų. Šioje knygoje pateikiami principai visada pasirūpins tavimi, jei tu pasirūpinsi paisyti principų.
Čia ne šiaip tik „gerų minčių" rinkinys. Šioje knygoje yra pateikta 20 pačių svarbiausių sėkmės siekimo metodų, kuriais pasinaudojo tūkstančiai nepaprastų jaunų žmonių per visą pasaulio istoriją. Su tinkamomis priemonėmis kiekvienas gali pasiekti sėkmę. Ši knyga tau suteiks narsos ir ryžto pradėti siekti ir pasiekti.

2012-01-16

nepatiko per nelyk daug netiesos

2012-01-08

gal kas galite numesti linka kur aprasymas?

2011-12-22

Gera knyga,patariu perskaityti :))

2011-02-21

mmmyyyyyliiiiuuuuuuuu šitą knygą ;]

2010-12-01

Labai greitai persiskaite,tikrai buvo idomu, patariu perskaytiti visiem :)

Parašykite atsiliepimą apie "Sėkmės principai paaugliams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, kūnas ir dvasia

Jack Canfield, Kent Healy parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sėkmės principai paaugliams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sėkmės principai paaugliams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sėkmės principai paaugliams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sėkmės principai paaugliams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jack Canfield, Kent Healy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sėkmės principai paaugliams" perkama kartu